‘3 değil, 5 yıl biz şampiyonuz’

Beşiktaş Başkanı Demirören'den iddialı açıklamalar

ERDAL CÖMERT / VATAN 15 Temmuz 2009 Çarşamba - 9:31

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlıların en önemli taraftar gruplarından Çarşı’nın dün akşam İstanbul Kuruçeşme Arena’da düzenlediği şampiyonluk gecesinde ezeli rakipleri F.Bahçe’nin başkanı Aziz Yıldırım’a taş attı. Demirören, bir gün önce ABD’li ünlü rap grubu 50 Cent’in sahne aldığı Kuruçeşme Arena’da taraftarların Quaresma tezahüratları eşliğinde sahneye çıktı. Başkan sözlerine şu anda hastanede tedavi altında bulunan siyah-beyazlıların efsane kaptanı, gazetemiz yazarı Vedat Okyar’ın “Güzel insanlar” tabiriyle başlarken, konuşmasını şöyle devam ettirdi:

‘HEPSİNDEN FARKLIYIZ’

“BU şampiyonluğu ben ve yönetim kurulu üyelerimiz kazanmadı. Sizin desteğinizi alan futbolcularımız kazandı. Yönetim olarak sizlerden aldığımız destekle bundan sonra da şampiyonluklar getireceğimize inanıyorum. 3 sene için söz vermiyorum, 5 sene için söz veriyorum. Biz farklıyız, farklı olduğumuz için de o tartışmaya katılmadık, çünkü biz şampiyonuz.” Yıldırım Demirören, taraftarların transfer isteğine bir cevap vermezken, önümüzdeki dönem yapmayı istedikleri transferlerle ilgili bir açıklama yapmadı.

Çarşı, F.Bahçeli Şarkıcıya da karşı!

ÇARŞI’NIN organize ettiği şampiyonluk gecesinde taraftarlar, F.Bahçeli olduğunu iddia ettikleri şarkıcı Şebnem Bal’a tepki gösterdi. Şarkı söyleyen Bal’a, ’F.Bahçeli istemiyoruz’ diyerek podyumdan inmesini isteyen taraftarlar, F.Bahçeli olmadığını ifade etmesine karşın şarkıcıya yabancı madde attılar ve podyuma çıkmak istediler. Bunun üzerine Bal, şarkısını bitiremeden sahneden inmek zorunda kaldı.

Etiketler: 0
Tüm Fikstür