"Bizi sevenleri üzmeyelim"

Sarı- Kırmızılı oyuncular, derbi öncesinde toplandı, galibiyet yemini etti:

YALIMCAN SARPYEL 19 Nisan 2017 Çarşamba - 2:30

Takımın deneyimli isimlerinin öncülüğünde başlayan mini zirvelerin son halkasında tüm takımın da yer aldığı bir toplantı yapıldı. Sezon boyunca yaşanan hayâl kırıklıkları hatırlatılıp artık tek çarenin F.Bahçe maçını kazanmak olduğu vurgulandı
 
LİGDE Şampiyonlar Ligi’nin gerisine düşen, kupaya veda eden ve performansı ile hayâl kırıklığı yaratan sarı-kırmızılılarda oyuncular F.Bahçe derbisinden başka bir şey düşünmüyor. Başakşehir karşısında alınan 4-0’lık yenilgi ile birlikte tüm camianın tepkisini çeken oyuncular da bu maçta kazanıp kendilerini affettirmek için ellerinden geleni yapmaya hazır
 
HAFTA boyunca takımın ağabeylerinin katıldığı toplantılardan birlik ve beraberlik mesajları çıkarken tüm takım önceki gün buluşup galibiyet yemini etti. Sezon boyunca kötü futbol nedeniyle taraftarı ve başkan Dursun Özbek’i çok üzdüklerine değinen oyuncuların sohbetinde şu ifadeler kullanıldı:
 
“BİZİM için sezonun belki de en önemli maçı... Artık kaybetmeye kimsenin tahammülü yok. F.Bahçe’yi kendi stadımızda taraftarımızın önünde yenerek biz de varlık göstermeliyiz. 
 
‘KALİTELİ TAKIMIZ’
 
Kaliteli bir takımız, F.Bahçe’yi yenecek güçteyiz. Ancak herkes elinden geleni yapmalı ki bu maçtan galibiyetle ayrılalım. 
 
ARTIK bizi sevenleri üzmeyelim. Bu maçta puan kaybedersek Avrupa kupalarına katılma iddiamız da zayıflayacak. Bunun için kazanalım ve sezon sonuna kadar da bu performansımızı koruyarak sezonu tamamlayalım. Elimizden geleni yapalım.”

Etiketler:
Tüm Fikstür