'Emre ağabey ve Sadık maçtan önce...'

Gençlerbirliği maçında takımı adına ilk golü atan Mert Hakan Yandaş önemli açıklamalarda bulundu.

21 Kasım 2020 Cumartesi - 18:52

Mert Hakan Yandaş'ın açıklamaları şu şekilde:
 
Çok şükür benim adıma güzel bir maç oldu. 8 hafta geçti. Benden beklenenin neler olduğunun farkındayım. Talihsiz bir sakatlık dönüşü oldu. Oynamayınca süreç biraz uzuyor. Biliyordum ki böyle bir şans gelecekti. Allah'a şükürler olsun ki güzel bir maç oldu. Maçtan önce 20-25 kişi, Emre Ağabey ve Sadık gol atacağımı söyledi. Çok şükür nasip oldu. Herkesten güzel dilekler aldım maçtan önce. Oynadıkça daha iyi olacağım. Zaman zaman oyundan düştüğüm oldu ama gün geçtikçe çok daha iyi bir Mert Hakan'ı izleteceğim.
 
Kariyerimde attığım bütün golleri rahmetli babama armağan ediyorum. Bu golü de ona armağan ettim. Beni izlemesini çok isterdim. Bir yerlerden izliyordur. Onu gururlandırmaya devam edeceğim. İnşallah oğluyla gurur duyuyordur.
 
PEROTTİ'NİN AÇIKLAMALARI...

"Her oyuncu için gol atmak, attırmak zevktir. Bugün 2 gol attım. Çok mutluyum. Gollerimden önemlisi takımın 3 puan almasıydı. Maç beraberliğe dönmüştü ama farklı kazanmayı bildik. Takımımı kutluyorum."
 
"Gol atmak mutluluk verici. Golüm şu açıdan iyiydi, attığım 2. golden sonra oyuna hakimiyet kurduk. Yediğimiz golden sonra iyi oynamıyorduk aslında. Fenerbahçe'de performansımı artırıp takıma daha fazla yardımcı olacağımı umuyorum.
 
Filip Novak ise "Önceki maçımızı kaybetmiştik, üzerimizde bir baskı vardı. Bugün baskıyı üzerimizden kaldırdık, galip gelerek unuttuk ve önümüzdeki maça odaklandık." ifadelerini kullandı.
 

Tüm Fikstür