"G.Saray dev bir buz dağıdır"

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, Vatan'a konuştu:

MURAT YÜCEKÖK 22 Şubat 2018 Perşembe - 2:20 | Son Güncelleme : 22 02 2018 - 1:00

“G.Saray’ın müthiş bir gücü ve potansiyeli vardır. Geçici mali zorluklar hiç önemli değil. G.Saray hepsinin üstesinden gelecektir. Voleybolda da Avrupa Şampiyonu olursak basketbol ve futbolun ardından üçleme yani triple olur. Müthiş bir şey. Hedefimiz bunu başarmak.”

G.SARAY Başkanı Mustafa Cengiz göreve gelmesinin ardından tüm branşlarda takımı da takip ediyor. Zaman buldukça her branşta maçlara gitmeye çalışan Mustafa Cengiz, önceki gün de Aslan’ın Bayanlar Şampiyonlar Ligi’nde Dinamo Moskova’yı 3-1 yendiği maçta tribündeydi. Galibiyetin ardından oyuncularını kutlayan Cengiz, VATAN’a da özel açıklamalarda bulundu. 
 
TARAFTARIN muhteşem bir atmosfer yarattığına dikkat çeken Cengiz, şunları söyledi: “Atmosfer çok iyi, seyircimiz her zamanki gibi muhteşem. Oyunun başında şanssızlık servislerle geride kaldık ama sonra normal oyunumuza döndük.  
 
 
VOLEYBOL takımı oyuncuları nınve teknik heyetinin de haklı olarak ekmek, su yani doğal ihtiyaçları var, aile geçindiriyorlar. Biz onlar için elimizden geleni yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. 
 
G.SARAY dev bir buz dağıdır. Müthiş bir gücü ve potansiyeli vardır. Geçici mali zorluklar hiç önemli değil. G.Saray hepsinin üstesinden gelecektir. 
 
‘BAYRAK DEĞİŞİMİ’

VOLEYBOLDA da Avrupa Şampiyonu olursak basketbol ve futbolun ardından alacağımız üçüncü Avrupa Şampiyonluğu olur. Bu üçleme yani triple olur. Müthiş bir şey. Hedefimiz bunu başarmak. Geçmişte Ali Yüce şimdi Okan Böke kardeşlerimiz voleybol şubemiz ile ilgileniyor. İkisinin de büyük emeği var. Bayrağı Okan kardeşimiz aldı şu anda. Tek yenilgi ile devam ediyoruz. O da nazar boncuğu olsun.”

Tüm Fikstür