"Gelecekte Bursaspor'da çalışmak isterim"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor'da sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan takım kaptanı Pablo Martin Batalla, "Neredeyse kariyerimin yarısını geçirdiğim kulübe böyle veda etmek güzeldi." dedi.

13 Mayıs 2018 Pazar - 20:19

Trabzonspor ile oynadıkları karşılaşmada son kez Bursa Büyükşehir  Belediye Stadı'na çıkan Arjantinli oyuncu, karşılaşmasın ardından düzenlediği  basın toplantısında, kendisi için duygu yüklü bir gün olduğunu belirterek,  "Bursaspor'daki kariyerimi Çin'den önce ve sonra diye iki bölüme ayırıyorum.  Birinci kısımda beklentilerin oldukça yüksek olduğu bir kulüpte oynadım. Avrupa  kupalarına katıldık. Çin'den sonra beklentilerin daha düşük olduğu birçok  sıkıntının bulunduğu bir dönem yaşadık. Neredeyse kariyerimin yarısını geçirdiğim  kulübe böyle veda etmek güzeldi." diye konuştu.
 
Bir gazetecinin "Bundan sonraki kariyer hedefin nedir?" sorusu üzerine  Batalla, "Şu anda hala kendimi oyuncu olarak görüyorum. 1 yıl daha oynamayı  düşünüyorum, daha sonra neler yapabilirim ona bakacağım. Çünkü futbola aşığım,  başka bir şey yaparken kendimi hayal edemiyorum. Gelecekte Bursaspor'da çalışmak  isterim, çok sevdiğim bir kulüp." ifadelerini kullandı.
 
Batalla, "Bugün yaşadıklarının ardından bir yıl daha Bursaspor'da  kalmayı düşündün mü?" sorusunu ise şöyle yanıtladı:
 
"Bu yılın son senem olduğunu düşünüyordum açıkçası. Çünkü geçen  sezondan itibaren oynamak zorlaşmıştı, toparlanmam çok uzun sürüyordu. Bu sezon  30 maç oynadım. Bu kadar maç oynayacağımı düşünmüyordum. Son senem olduğunu  düşünüyordum. Artık başka yollardan kulübe olan desteğimi sürdüreceğim."
 
Toplantının sonunda Batalla, gazetecilerle fotoğraf çektirdi.
 

Etiketler: Martin Batalla
Tüm Fikstür