‘Gidişat sevindirici’

“Daha önce ‘takım iyiye gidiyor’ demiştim"

12 Kasım 2012 Pazartesi - 3:59

Kocaman: “Daha önce ‘takım iyiye gidiyor’ demiştim. Şimdi bunu daha olumlu söyleyebiliyorum. Ciddiyeti kaybedince golü tokat gibi yedik.”

ORDUSPOR karşısındaki iyi futbolunun karşılığını 3 puanla alan F.Bahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman, takımının genel olarak iyiye gitmeye başladığını söyledi. Maç içinde zaman zaman ciddiyeti kaybettiklerini belirten kurt hocanın açıklamaları şöyle:

“ZAMAN zaman baskılı, hızlı, futbolun gerektirdiği her şeyi yaparak ilk yarıyı bitirdik. İkinci yarı ritmimizi kaybetmedik. İkinci golü bulduktan sonra futbolun doğası ortaya çıktı. Son dakikalardaki hafif gayrı ciddilik tokat gibi hemen gol olarak kalemize geldi. Son derece mutluyuz, çünkü geçen maçta söylediğim, ‘iyiye gidiyor ama ufak da olsa ritm sıkıntısı var gibi görünüyor’ cümlesini daha olumlu söyleyebilirim.

LİGİN üst sıralarındaki takımların puan kayıpları olabilir. Ancak biz kendimize odaklıyız. Sow’un gerçek performansına yaklaşmaya başladığını görüyorum. Krasic ve diğer futbolcularımızın da antrenman performansını daha yukarıya çekmesi gerekiyor.”

Baroni ‘dalya’ dedi

F.BAHÇELİ Cristian Baroni, Ordu mücadelesiyle ligde 100. maçına çıktı. Kanarya’da 4. sezonunu geçiren Sambacı, düne dek çıktığı 99 maçta 12 gol kaydetmişti.
İLK sezonunda 25 maçta forma giyen Cristian, 3 gol atmıştı. 2010-11’de 28 maça çıkan ama fileleri sarsamayan Baroni, geçen yıl ise 38 maçta 8 gol kaydetti. 29 yaşındaki oyuncu dün de bu sezondaki 9. maçına çıktı ve 1 golü bulunuyor.

Tüm Fikstür