'Her maçı önemsiyoruz'

Aytemiz Alanyaspor'un kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, Spor Toto Süper Lig'de 29 Mayıs Pazartesi günü evlerinde oynayacakları Galatasaray maçını çok önemsediklerini ve kazanmak istediklerini söyledi.

27 Mayıs 2017 Cumartesi - 15:29

Çavuşoğlu, Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı  açıklamada, Akhisar deplasmanındaki mağlubiyetin kendilerine yakışmadığını  bildirdi. Bu maçı artık unuttuklarını ve önlerindeki Galatasaray maçına  baktıklarını anlatan Çavuşoğlu, "İçerideki son maçımız. Her maçı önemsiyoruz,  Galatasaray maçını çok daha önemsiyoruz. Bu maçta galip gelmek istiyoruz.  Hocalarımızla da görüşüyoruz. Şu anda motivasyon iyi. Bu maçta herkesin diğer  karşılaşmalara göre daha motive olacağını düşünüyorum." dedi.

Ligin ilk yarısında Galatasaray'la oynadıkları karşılaşmada Vagner  Love'ın eksikliğini hissettiklerini vurgulayan Hasan Çavuşoğlu, iyi bir maç  olmasını temenni etti.

Süper Lig'deki ilk sezonlarında belirledikleri hedefi  gerçekleştirdiklerini ve ligde kaldıklarını anlatan Çavuşoğlu, yeni sezon  hazırlıklarına da başladıklarını ifade etti. Yurt içi ve yurt dışında arayışlarda  olduklarını anlatan Çavuşoğlu, "Hocalarımızla da oturup konuşacağız. Neler  yapmamız gerektiğini, eksik bölgelerimizi sorup ona göre hareket edeceğiz." diye  konuştu.

"Hocalarımızla sözleşmemiz devam ediyor"

Başkan Hasan Çavuşoğlu, teknik direktörleri Safet Susic'in Bursaspor  ve Konyaspor ile isminin anıldığının hatırlatılması üzerine şunları kaydetti:

"Bunların dedikodu olduğunu düşünüyorum. Safet Susic'in 1,5 senelik  sözleşmesi olduğunu bahsettiğiniz kulüpler biliyorlar. Böyle bir düşünce olsa  benim mutlaka haberim olur. Bizim ağzımızdan çıkmayan haberlerin hepsi  asılsızdır. Bizim hocalarımızla sözleşmemiz devam ediyor, kimin ne dediği önemli  değil. Hocalarımız da Alanyaspor'un başında kalacaklardır. Bundan kimsenin  endişesi olmasın."

Takımdaki kiralık oyuncuların durumunun sorulması üzerine Çavuşoğlu,  bu futbolculardan memnun olduklarını belirtti. Bu oyuncuların iyi performans  sergilediğini belirten Çavuşoğlu, "Kendilerinden önümüzdeki sezon da faydalanmak  istiyoruz. Kulüplerle görüşeceğiz ve olağanüstü gayret sarf edeceğiz,  tutabileceğimizi tutacağız. Bu konuda da başarılı bir çalışma yürüteceğimize  inanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Tüm Fikstür