'İşimiz Beşiktaşlıları mutlu etmek'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Beşiktaşlılar gülüyor, mutlu. Her seferinde söylüyorum, bizim işimiz Beşiktaşlıları mutlu etmek." dedi.

20 Haziran 2017 Salı - 1:10

Başkan Orman ve kulüp yöneticileri Hakan Özköse ile Şafak  Mahmutyazıcıoğlu, Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneğinin Gülüç beldesinde  düzenlediği iftar programına katıldı.
 
Ereğli'de, İstanbul'daki terör saldırısında şehit düşen Vodafone  Arena'dan sorumlu Özel Güvenlik Şube Müdürü ve Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi Vefa  Karakurdu'nun ailesini ve kabristanını ziyaret ettiğini aktaran Başkan Orman,  "Çok müstesna bir arkadaşımız, iyi bir Beşiktaşlıydı. Takdiriilahi, diyecek bir  şey yok. Ricam, anne ve babayı burada yalnız bırakmayın, devamlı ziyaret edin.  Onların evlatları artık biziz." ifadelerini kullandı.
 
Zor günleri geride bıraktıklarını belirterek elde ettikleri  şampiyonluklara değinen Orman, şöyle konuştu:
 
"İyi ki bugünleri Allah bize görmek nasip etti. Çok zor günlerden  geldik ama göreve geldiğimiz ilk günden beri söylediklerimizin hepsini teker  teker yapmanın gururu içerisindeyiz. İnşallah Allah yardım etsin, önümüzdeki  senelerde de hep beraber mutlu günler yaşayalım. Mutluluğumuzu Beşiktaş asaleti,  duruşu, zerafeti ile yaşayalım. Beşiktaşlılar gülüyor, mutlu. Her seferinde  söylüyorum, bizim işimiz Beşiktaşlıları mutlu etmek."
 
Fikret Orman'a, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak adına  hediye verildi.
 
Orman daha sonra salonu dolduran taraftarlar ile fotoğraf çektirdi.  Yaklaşık 1,5 saat süren fotoğraf çekiminde uzun kuyruklar oluştu.
 

Tüm Fikstür