"Kaçan kupayı değil şampiyonluğu düşünün"

Aykut Kocaman: “Sadece galibiyet değil bize farklı skor da lazım. Böyle olursa son haftaya daha büyük bir umutla gireriz. Sonra da rakibin mağlup olmasını bekleyeceğiz.”

ŞAMPİY10 14 Mayıs 2018 Pazartesi - 2:30

G.SARAY ve Başakşehir’in galibiyetle haftayı kapatmasının ardından gözler de F.Bahçe’ye çevrildi... Sarı-lacivertliler son haftaya girilirken umudunu korumak adına bugün küme düşmesi kesinleşen Karabük’e konuk oluyor. F.Bahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ise oyuncularına maç öncesinde seslenirken son maçın 90. dakikasına kadar pes etmeyeceklerini söyleyip şu ifadelerle takımını motive etti: 
 
“BİZ mücadelemizi sürdüreceğiz. Buna da zorunluyuz. Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız var. Bu şans olduğu sürece biz de elimizden geleni yapmalıyız. Karabük’ün ligdeki durumu ve sorunları bu maçın rahat geçeceği düşüncesini akıllara getirmesin. 
 
‘BİZE GOL LAZIM’
 
KARABÜK-Konya maçını izledik. Rakibin direncini gördünüz. Aynı oyunu bize karşı da oynayacaklar. Skor olarak öne geçtiğimizde özellikle gol sonralarına dikkat edelim. 
 
Hızlı ataklar yemeyelim. Bununla birlikte hücuma dönük bir futbol sergilemeliyiz. Atacağımız goller G.Saray’la aramızdaki averaj farkını da azaltacak. Sadece galibiyet değil bize farklı skor da lazım. Böyle olursa son haftaya daha büyük bir umutla gireriz. Sonra da rakibin mağlup olmasını bekleyeceğiz. Kupa maçının tahribatı ağır oldu. Kaçan kupayı değil gelecek şampiyonluğu düşünelim.”
 
İŞTE MUHTEMEL 11'LER
 

Tüm Fikstür