"Kesinlikle dişe diş bir maç olacak"

UEFA Avrupa Ligi 3'üncü ön eleme turu ilk maçında yarın Medipol Başakşehir'in konuğu olacak olan Burnley'de teknik direktör Sean Dyche ve Benjamin Mee, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

08 Ağustos 2018 Çarşamba - 22:48

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında yarın  Medipol Başakşehir'e konuk olacak İngiltere temsilcisi Burnley'nin teknik  direktörü Sean Dyche, karşılaşmaya hazır olduklarını söyledi.
 
Dyche, maçın oynanacağı 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda  düzenlenen ve futbolculardan Benjamin Mee'nin de katıldığı basın toplantısında  açıklamalarda bulundu.
 
Şu an için herhangi bir sorunlarının olmadığına değinen İngiliz teknik  adam, "Sahayı ve ortamı kontrol ettik. Şu ana kadar herhangi bir sorun yok.  Yarınki maça hazırız." diye konuştu.
 
Medipol Başakşehir'in kaliteli oyunculardan kurulu olduğunu vurgulayan  Dyche, "Başakşehir, tecrübeli bir takım. Çok fazla uluslararası maç yaptıklarını  biliyoruz. Zor bir karşılaşma olacak." ifadelerini kullandı.
 
UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda İskoçya'nın Aberdeen takımıyla  karşılaştıklarını hatırlatan Sean Dyche, "Aberdeen maçlarında sakat olan  oyuncular vardı. O yüzden daha fazla resmi maç yapmanın bizim için avantaj  olduğunu söylemek zor. Yarın göreceğiz." şeklinde görüş belirtti.
 
Mee: "Zor bir maç olacak"
 
İngiltere temsilcisinin savunma oyuncusu Benjamin Mee, kendilerini zor  bir maçın beklediğini söyledi.
 
İstikrarlı bir takım olduklarını aktaran Mee, "Aynı şekilde devam  edeceğimizi ve başarılı olacağımızı düşünüyorum." açıklamasında bulundu.
 
Dengeli bir maç beklediklerini vurgulayan 28 yaşındaki futbolcu,  "Sağlıklı ve güçlü bir şekilde çalıştık. Zorlu bir süreçten geçtik. Yarın dengeli  bir karşılaşma bekliyorum. Buna da hazırız. Başakşehir'i tanıyoruz. Kalitesini ve  tecrübesini biliyoruz. Zor bir maç olacak. Kesinlikle dişe diş bir maç olacak.  Umarım kazanan taraf biz oluruz." diye konuştu.
 

Tüm Fikstür