"Ligde artık sağlam bir Göztepe var"

Spor Toto Süper Lig'de 11 Mart Pazar günü sahasında Antalyaspor ile karşılaşacak Göztepe'nin teknik direktörü Tamer Tuna, ligde tüm maçlara ilk 5'te yer almak için çıktıklarını, bu haftaki Antalyaspor maçını kazanmak istediklerini söyledi.

07 March 2018 Wednesday - 19:35

Tuna, Adnan Süvari Tesisleri'ndeki antrenman sırasında gazetecilere  yaptığı açıklamada, ligde yer alan tüm takımların bir hedefinin olduğunu, onun  için bütün maçların aynı zorlukla geçtiğini bildirdi.
 
Her maça kazanma düşüncesiyle çıktıklarını vurgulayan Tuna, "Tüm  maçlarımıza ilk 5'te yer almak için çıkıyoruz. Çok tutkulu bir taraftara sahibiz.  Onların bu kadar yıldan sonra Avrupa'ya gitme arzuları var, bizim de arzularımız  var. Umarım onları gerçekleştirecek şekilde Antalyaspor maçına çıkacağız. Tek  hedefimiz bu maçı kazanmak." diye konuştu.
 
Ligin son haftalarında oynayacakları maçlarda, iç saha avantajını  kendi lehlerine döndürmek istediklerini ifade eden Tuna, takımının ligi en iyi  şekilde tamamlayacağını dile getirdi.
 
Tuna, taraftarlarının her zaman takımlarına sahip çıktığını  belirterek, "Bizim amacımız onların bu sevgisine en iyi şekilde karşılık vermek.  Ligde artık sağlam bir Göztepe var, iyi bir yönetim anlayışına sahibiz. Umarım  gelecek sezonun sonunda tamamlanacak stadımızla takımımız daha iyi yerlere  gelecek." ifadelerini kullandı.
 
Tamer Tuna, dizine darbe alan Andre Castro'nun durumunun iyi olduğunu,  salonda çalışmalarına devam ettiğini, Ömer Şişmanoğlu ve Hakan Çinemre dışında  eksiklerinin olmadığını sözlerine ekledi.
 

Tüm Fikstür