"Milli ara hepimize iyi gelecek"

Başkanlık döneminde ilk kez soyunma odasına inen Başkan Ali Koç, her şeye rağmen gelecekten umutlu:

ALİ CAN 03 Eylül 2018 Pazartesi - 2:05 | Son Güncelleme : 03 09 2018 - 2:05

“Buraya tamamen destek amaçlı geldim. Çabalarınızı görüyor, sizlere güveniyorum. Bu takımın tek ihtiyacı zaman. Kötü günler geçecektir.”

F.BAHÇE Sportif Direktörü Damien Comolli, birkaç ay önce, “Ali Koç’un soyunma odasına ineceğini sanmam” dese de, Kayserispor mağlubiyetinin ardından bir ilk yaşandı. Başkan Koç, öncelikle Kadıköy’den zaferle ayrılan sarı-kırmızılıların yanına gitti. Onları galibiyetten ötürü tebrik ederek tüm tabuları yıkan ve taraflı tarafsız bir kez daha herkesin kalbini kazanan başkan daha sonra soluğu kendi takımının soyunma odasında aldı.
 
MORAL VERMİŞTİ
 
SON 3 maçı da kaybederek sezona kâbus gibi bir başlangıç yapan oyuncularına moral vermek için bu hamleyi yaptığının altını çizen başkan, “Beyler buraya tamamen destek amaçlı geldim. Tüm olumsuz sonuçlara rağmen ben sizin çabanızı ve çalışmalarınızı görüyorum. Bunu gören sadece ben değilim. Bakın taraftarlar da sonuna kadar arkanızda. 
 
Yeni bir oluşum içerisindeyiz. Bazı şeyler 1-2 günde olmuyor. Bu takımın tek ihtiyacı var, o da zaman. Ben inanıyorum ki kötü günler geçecek ve milli takım arasından sonra yükseliş başlayacak” ifadelerini kullandı.
 
BAŞKAN, Kayserispor karşılaşmasından önce de oyuncuların tek tek ellerini sıkmış, özellikle çok eleştirilen Hasan Ali’yle uzun uzun sohbet edip moral aşılamıştı. 

Etiketler:
Tüm Fikstür