"Sahada mücadele eden bir takım bulacaksınız"

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, taraftarların sahada mücadele eden bir takım göreceğini söyledi.

13 Ocak 2018 Cumartesi - 20:55

Hamzaoğlu, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ndeki antrenmanı izleyen  Antalyasporlu taraftarlara yönelik yaptığı konuşmada, takım olarak sıkı bir  şekilde ligin ikinci yarısına hazırlandıklarını belirtti.
 
Taraftarlardan tek isteğinin, takımı sonuna kadar desteklemeleri  olduğunu ifade eden Hamzaoğlu, kırmızı-beyazlı renklere gönül verenlerin, kötü  günlerinde bile yanlarında olması gerektiğini vurguladı. Mağlup oldukları  karşılaşmaların ardından da destek beklediklerine dikkati çeken Hamzaoğlu,  taraftarların bu maçlarda takımı alkışlayıp tribüne çağırması gerektiğini  kaydetti.
 
Futbolda her türlü sonucun olabileceğine işaret eden Hamzaoğlu,  "Kaybedeceğimiz günler de olacak. Sizin desteğiniz o günleri çok çabuk atlatmayı  ve tekrar kazanmayı sağlayacak. Ekibim ve oyuncularım Antalyaspor'u çok daha iyi  günlere kavuşturmak için elinden geleni yapacak. Bunun sözünü verebilirim. Sahada  mücadele eden bir takım bulacaksınız." diye konuştu.
 
İkinci yarı hazırlıkları
 
Antalyaspor, sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını kulüp  tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 
Kırmızı-beyazlı futbolcular, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu  yönetiminde ısınma hareketlerinin ardından koşu ve kondisyon ağırlıklı çalıştı.
 
Çalışmada, sakatlığı süren Samuel Eto'o, Salih Dursun ve yönetim ile  sözleşmesiyle ilgili görüşmeleri süren Samir Nasri'nin yanı sıra henüz kampa  katılmayan William Vainqueur yer almadı. Sakatlıkları süren Sakıp Aytaç ve  Johannes Djourou ise fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı antrenman yaptı.
 
Öte yandan, antrenmanı izleyen 07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar  Derneği üyeleri, meşale yakıp tezahüratlarda bulundu.
 

Tüm Fikstür