"Sarı-Kırmızı Şampiyon Cimbom"

Galatasaray ile Turkcell dev bir işbirliğine imza attı. 3 farklı paketi tanıtan Başkan Özbek, 100 milyon liranın üstünde bir geliri de işaret etti.

YALIMCAN SARPYEL 12 Ocak 2018 Cuma - 23:39

G.SARAY ile Turkcell, dijital ortaklık anlaşması imzaladı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda dün yapılan toplantıya G.Saray Başkanı Dursun Özbek, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün ve G.Saray Spor Kulübü COO’su Ali Öğüdücü katıldı. 
 
DİJİTAL platformları kapsayan işbirliği ile yeni bir döneme girecek olan G.Saray ve Turkcell, yapılacak projelerle birlikte taraftara ulaşacak. İlk etapta Turkcell’in G.Saray için hazırladığı 3 farklı özel dijital paketi satışa çıkacak. ‘Sarı’, ‘Kırmızı’ ve ‘Şampiyon’ isimli özel dijital paketlerle taraftarlar takımlarına destek olurken Turkcell’in dijital servislerinden faydalanabilecek. 
 
İMZA töreninde açıklamalarda bulunan başkan Dursun Özbek, projenin kulübe büyük gelir kaynağı olacağının altını çizerken şunları söyledi: 
 
‘KULÜBÜMÜZ İÇİN BÜYÜK ADIM’
 
ŞAMPİYONLUK hedefimize adım adım ilerlediğimiz bugünlerde taraftarlarımızdan ‘Sarı’, ‘Kırmızı’ ve ‘Şampiyon’ paketlerinden birini alarak kulübümüze desteklerini bir kez daha göstermelerini bekliyoruz. Bu iş ortaklığı ve bu yeni projeyle hem kulübümüz hem de taraftarlarımız dijitalleşme anlamında çok büyük bir adım atmış olacak. 
 
‘BAŞARIYA GÖTÜRMEMİZ ŞART’
 
BU iş ortaklığı, G.Saray’a yüksek seviyede bir gelir projesi. 100 milyon’u geçiyor 150-200 milyon mertebesine çıkıyor. Bu projeyi başarıya götürmek zorundayız. Mutlu anlar, başarılar paylaşıldığında büyüyecektir.”
 
‘G.SARAY’I ANINDA YAŞAYIN’
 
BU sayede hem kulübümüz hem de taraftarımız kazanacak. Böylesine güzel bir iş birliği için Turkcell’e ayrıca sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 
 
Böyle bir projenin benim bildiğim kadarıyla dünyada bir örneği daha yok. Bu projeyle bir çatı kuruyoruz. Bir mekan, bir ev düşünmenizi istiyorum. 
 
Bütün G.Saray ailesini Edirne’den Kars’a, Hakkari’ye kadar bu çatı altında topluyoruz. Buradaki her olayı anında
yaşamak, her olaya katkı vermek ve paylaşmak gibi G.Saray’ı kenetleyen değerleri bütün G.Saraylılara sunuyoruz. Bu çatı altına gelmek G.Saray’ı anında yaşamak demek. 
 
G.Saray’ın özlediği, kenetlenmeye en ihtiyaç duyulan bu dönemde birleşmeyi herkesin özlediğini düşünüyorum. Birbirimize yakın olmanın özelliğinin yanı sıra anonim bir proje...”
 
‘G.Saray için ekonomi yaratacağız!’
 
TURKCELL Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, anlaşma sonrasında Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru koştuğuna vurgu yaparken dijital gelecek için her anlamda çalışmalar yaptıklarının altını çizdi. “Fiziksel ekonominin yakıtı petrol ise dijital ekonominin yakıtı data” diyerek sözlerine başlayan Terzioğlu, şunları söyledi: 
 
“HEDEFİMİZ, G.Saray camiasını, dijital bir ortamda buluşturmak ve G.Saray ruhunu hayatın bir parçası olarak 13
dakikada bir baktığımız telefonlar ile bizi olaylarla buluşturan bir ortama ve yaşama taşımak. 
 
‘BU BİR FIRSAT
 
Böyle bir projede G.Saray gibi güzide bir kulüple iş birliği yapmak ve bu vizyonun bir parçası olmak bizi mutlu ediyor. Destek paketleriyle amacımız dünyada ilkleri yapmak; bilgiyi insanlarla buluşturmak. Sayın başkana ve G.Saray camiasına dijitalleşmeye adım atarken bize bu fırsatı verdiği için teşekkür ediyorum.”
 
Taraftar uygulaması geliyor!
 
YAPILAN anlaşma ile birlikte taraftar uygulaması da hayata geçirilecek. Tamamen taraftarlara özel hazırlanacak uygulama ile birlikte G.Saray ile ilgili son dakika bilgilerine, özel olarak hazırlanan videolara ulaşacak olan taraftarlar, kombine, forma alışverişini yapıp birçok özel hizmetten de faydalanabilecek.

Tüm Fikstür