"Uzun ve zorlu bir sezon bizi bekliyor"

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, yeni sezonun zorlu geçeceğini belirtti.

13 Ağustos 2018 Pazartesi - 21:55

Yeni sezon öncesi İstanbul'da teknik ekibiyle bir araya gelen Sırp  başantrenör Obradovic, sarı-lacivertli kulübün internet sitesine açıklamalarda  bulundu.
 
 
Teknik ekibiyle sezon öncesi hazırlık programı üzerinde çalıştıklarını  aktaran Obradovic, "Uzun ve zorlu bir sezon bizi bekliyor. Bunun için sıkı bir  çalışma programımız olacak. Bugün burada teknik ekibimle birlikte tüm detayların  üzerinden geçtik. Aynı zamanda sezon planlamamızı da konuştuk. Çalışmalarımızın  ilk bölümünü İstanbul'da sürdüreceğiz. Ardından yurt dışında güçlü takımlara  karşı maçlar oynayacağız." ifadelerini kullandı.
 
 
Sezona en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini vurgulayan deneyimli  teknik adam, şunları kaydetti:
 
 
"Bu noktada, göreve geldikten sonra bize en iyi şekilde çalışma imkanı  sağlayan başkanımız Sayın Ali Koç'a, Sayın Semih Özsoy'a ve yönetimimize de  teşekkür etmek istiyorum. Maddi konularda tüm ihtiyaçlarımızı karşılayarak ekibim  ve oyuncularım için en sağlıklı çalışma ortamını oluşturdular. Doğru ve sağlıklı  bir yapımız var. Kulübümüzün içinde bulunduğu zor ekonomik şartlara rağmen, bunu  koruma adına yönetimimizin attığı adımlar için kendilerine teşekkür ediyorum. Şu  anda kombine yenileme sürecinin devam ettiğini biliyorum. Taraftarlarımızın da  her sezon olduğu gibi yanımızda olacağından eminim."

Etiketler: Zeljko Obradovic
Tüm Fikstür