"Yediğimizden fazlasını atacağız"

F.BAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman, son dakika golüyle 3-2 kaybettikleri Medipol Başakşehir karşılaşmasının ardından basın mensuplarıyla sohbet etti.

ALİ CAN 11 Eylül 2017 Pazartesi - 2:20

Takımın gelişiminden memnun olduğunu belirtse de kalelerine gelen şutların genelde golle sonuçlandığına dikkat çeken Kocaman, puan kazanmak için buna bir çözüm bulmak durumunda olduklarını belirtti.
 
F.BAHÇE tarihinde böyle bir durumla karşılaşmadığını belirten hoca, “Ligde kalemize 16 şut gelmiş ve bunların 8’i gol olmuş. Yüzde 50 gibi bir orandan söz ediyoruz. Oynadığımız 8 resmi maçın 5’inde kalemize gelen ilk şut gol oluyor. Bunun bir açıklaması yok. 
 
‘OZAN İYİYDİ’
 
BIRAKIN F.Bahçe tarihinde, başka bir kulüp tarihinde de böyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Yedeğimizden daha fazla atacağız, yapacak başka bir şeyimiz yok. Bunu tersine çevireceğiz, daha fazla çalışacağız” dedi. 
 
OYUNCULARDA yüksek kazanma isteği ve arzusuyla yüksek şiddette mücadele olduğunu belirten Kocaman Ozan Tufan’ın performansını da övdü: “Ozan Tufan çok istekliydi, sahada her şeyini verdi. İleri geri çok çalıştı, çok iyi performans gösterdi.”
 
VALBUENA: DAHA GÜÇLÜ DÖNECEĞİZ
 
F.BAHÇE’NİN tartışmasız en etkili silahı olan Mathieu Valbuena, Başakşehir mağlubiyetine çok üzüldü. Olumsuz sonucu kabullenmeyen kişiliğiyle taraftarların gönlünü şimdiden fetheden Fransız yıldız dün kendisine ait Twitter hesabından “Bu sabah uyanmak çok zor. Daha güçlü döneceğiz” şekilde bir mesaj paylaştı.
 
TECRÜBELİ oyuncunun bu sözlerinin altına destek mesajları yağdı. Taraftarlar Valbuena’ya “Bu kötü durumda senin payın yok” şeklinde görüş bildirdiler.
 

Tüm Fikstür