"Yusuf Erdoğan'ı bedava vermeyiz"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Yusuf Erdoğan'ı bedelsiz olarak gönderilmesinin söz konusu olmadığını açıkladı.

15 Temmuz 2017 Cumartesi - 14:20

Başkan Usta, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir çok kulübün  transfer listesinde bulunan Yusuf Erdoğan’ın transferiyle ilgili olarak, "Yusuf  konusunda Beşiktaş ile de görüşüyoruz. Ancak kimse bu futbolcuyu bedava alamaz. "  dedi.

Yusuf Erdoğan'ın bedelsiz olarak takımdan ayrılması gibi bir durumun  söz konusu olmadığını vurgulayan Usta, "Ya bonservisi ile göndeririz, yada oturup  konuşur sözleşmesini uzatırız veya sözleşmesini uzattıktan sonra kiralık olarak  başka bir takıma verebiliriz. Ancak tekrar ediyoruz bedelsiz olarak takımdan  ayrılması gibi bir durum yok." ifadelerini kullandı.

Başkan Usta kampa geliyor

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta'nın, bordo-mavili takımın  Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye bağlı Telki kasabasında yaptığı kampa akşam  saatlerinde geleceği öğrenildi.

Usta'nın, bordo-mavili takımın Macaristan'ın MTK Budapeşte ile  oynayacağı ilk hazırlık maçını da izleyecek.

Eski golcüsü Burak Yılmaz'ın transferine odaklanan bordo-mavililerde  Başkan Usta'nın gündemle ilgili açıklamalar yapması bekleniyor.

Tüm Fikstür