1.Lig'de 5 haftalık program belli oldu

Spor Toto 1. Lig'de 5, 6, 7, 8 ve 9. haftaların maç programı belli oldu.

09 Eylül 2018 Pazar - 15:14

(AA)
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de beş  haftalık müsabaka programı şu şekilde:
 
5. hafta
 
14 Eylül Cuma:
 
20.00 Giresunspor-Afjet Afyonspor (Giresun Atatürk)
 
15 Eylül Cumartesi:
 
17.00 İstanbulspor-Adanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
 
20.00 Adana Demirspor-Hatayspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
16 Eylül Pazar:
 
17.00 Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
17.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)
 
20.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)
 
20.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)
 
17 Eylül Pazartesi:
 
20.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk) 
 
20.00 Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor (Stat açıklanmadı)
 
6. hafta
 
21 Eylül Cuma:
 
19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova)
 
19.00 Osmanlıspor-Denizlispor (Osmanlı)
 
22 Eylül Cumartesi:
 
14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)
 
14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)
 
19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)
 
19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
23 Eylül Pazar:
 
16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)
 
19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)
 
19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)
 
 7. hafta
 
29 Eylül Cumartesi:
 
14.00 Hatayspor-Altınordu (Antakya Atatürk)
 
14.00 Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor (Denizli Atatürk)
 
19.30 Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
30 Eylül Pazar:
 
14.00 İstanbulspor-Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
 
16.30 Balıkesirspor Baltok-Altay (Balıkesir Atatürk)
 
19.30 Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Stat açıklanmadı)
 
 19.30 Adana Demirspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
1 Ekim Pazartesi:
 
19.00 Giresunspor-Adanaspor (Giresun Atatürk)
 
19.00 Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor (Gaziantep)
 
8. hafta
 
5 Ekim Cuma:
 
19.00 Altay-Gençlerbirliği (İzmir Atatürk)
 
19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)
 
6 Ekim Cumartesi:
 
14.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediyesi)
 
14.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer)
 
19.30 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)
 
7 Ekim Pazar:
 
14.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)
 
16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
 
19.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
19.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)
 
 9. hafta
 
19 Ekim Cuma:
 
19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk)
 
20 Ekim Cumartesi:
 
14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Stat açıklanmadı)
 
19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)
 
19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)
 
 21 Ekim Pazar:
 
14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)
 
16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
 
22 Ekim Pazartesi:
 
19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
 19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)
 

Etiketler:
Tüm Fikstür