Abdullah Avcı böyle veda etti! Futbolcular...

Beşiktaş'ta gündem teknik direktör Abdullah Avcı'nın sözleşmesinin feshedilmesi.

25 Ocak 2020 Cumartesi - 12:56 | Son Güncelleme : 25 01 2020 - 13:00

şampiy10 | Dün yapılan kritik toplantıların ardından Beşiktaş'ta kötü sonuçların faturası teknik direktör Abdullah Avcı'ya kesildi.
 
Başkan Ahmet Nur Çebi'nin kurmaylarıyla yaptığı uzun toplantının ardından takım kaptanları Burak Yılmaz, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup ve Gökhan Gönül ile yapılan toplantıda yeni yol haritası çizildi.
 
Futbolcular teknik patron Abdullah Avcı'nın sisteminin takıma uymadığını ve takım üzerindeki etkisinin günden güne kaybolduğunu belirtti. Ardından Abdullah Avcı'nın vedası açıklandı.
 
 
 
TAKIMA VEDA ETTİ
 
Dün tesislerden ayrılan Avcı, bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde Beşiktaşlı futbolcular ve personel ile vedalaştı. Futbolcuların bu veda sonrası ne tepki verileceği merak edilirken, yayınlanan fotoğraflarda yüzlerin asık olduğu görüldü.
 
İŞ BULANA KADAR AYDA 1 MİLYON 200 BİN LİRA ALACAK
 
Öte yandan Avcı'nın ayrılığının Beşiktaş'a maliyeti de belldi oldu. 2022'ye kadar sözleşmesi bulunan teknik adam, bu sürede 36 milyon TL kazanacaktı. Ayrılık kararı sonrası Abdullah Avcı takım buluncaya kadar Beşiktaş'ın Avcı'ya ayda 1 milyon 200 bin TL ödeyeceği ortaya çıktı.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür