Abdullah Avcı ve İrfan Can, lösemili çocuklarla buluştu

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, turuncu-lacivertli futbolcu İrfan Can Kahveci ile birlikte, Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri çerçevesinde Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde lösemili çocuklarla bir araya geldi.

AA 08 Kasım 2018 Perşembe - 11:49

Abdullah Avcı ve İrfan Can Kahveci, ziyarette sohbet ettikleri çocuklara, isimlerinin yazılı olduğu takım formalarını hediye etti.
 
Çocuklarla vakit geçirmekten büyük keyif aldığını belirten Abdullah  Avcı, "Hayat sadece futboldan ibaret değil. Geleceğimizin teminatı olan  çocuklarımıza değerli olduklarını hissettirmeli, her zaman onların yanında  olmalıyız. Bu ve benzeri sosyal sorumluluk projelerinde yer almak benim için çok  kıymetli. Bugün bir nebze olsun tebessüm etmelerine sebep olduysak ne mutlu bize.  Umarım en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar." ifadelerini kullandı.
 
İrfan Can Kahveci ise, "Burada olduğum için çok mutluyum.  Kardeşlerimizin motivasyonlarını yüksek tutmaları gerekiyor. Bu noktada biz de  elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz." açıklamasırda buludu.
 
  
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür