Ağaoğlu müjdeyi verdi: Sosa ve Novak ile anlaştık

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu müjdeyi verdi. Ağaoğlu, “Sözleşme konusunda sadece Sosa ve Novak'la konuşuyoruz. Onlarla zaten bir noktadayız. Hatta prensip olarak anlaşmış durumdayız. Böyle bir sürece denk geldi. Artık sürecin netleşmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

08 Nisan 2020 Çarşamba - 7:08

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu camianın merakla beklediği konuya açıklık getirdi. Bordo-Mavililer'in patronu, uzun süredir sözleşme uzatmak için görüştükleri kaptan Jose Sosa ve Filip Novak ile prensipte anlaştıklarını resmen duyurdu.
 
Üstü kapalı bir şekilde menacerleri aradan çıkardıklarını belirten Ağaoğlu, "Sözleşme konusunda sadece Sosa ve Novak'la konuşuyoruz. Onlarla zaten bir noktadayız. Hatta prensip olarak anlaşmış durumdayız. Böyle bir sürece denk geldi. Artık sürecin netleşmesini bekliyoruz" dedi.
 
'Sörloth'la sorun yok'
 
Diğer isimlerin gelecekleri hakkında da konuşan Ağaoğlu, "Sözleşmesi biten iki oyuncumuz var zaten. Kiralık olanlar için sezon sonunda karar vereceğiz. Zaten Ndiaye ve Sörloth var. Sörloth'un da bir yıl daha sözleşmesi var ve opsiyonumuz bulunuyor. Onunla alakalı bir sorunumuz yok" ifadelerini kullandı.
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür