Altınordu UNICEF'le iş birliği yapacak

Altınordu Kulübü'nün, UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu) Türkiye Milli Komitesi ile kurumsal iş birliği için görüşmeler yaptığı bildirildi.

AA 17 Nisan 2019 Çarşamba - 11:10

Altınordu Kulübü'nden yapılan açıklamada, UNICEF Türkiye Milli  Komitesi'nin kurumsal ilişkilerden sorumlu genel müdür yardımcısı Burcu Güvenek  Araslı'nın kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir araya geldiği belirtildi.  Araslı'nın Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki gençlerle tanıştığı ve  UNICEF'le ilgili detaylı bir sunum yaptığı kaydedildi.
 
Açıklamada görüşlerine yer verilen Seyit Mehmet Özkan, UNICEF gibi bir  kurumla el ele vermenin hayalini yıllardır kurduğunu bildirdi. UNICEF armasını  hak etmenin çok önemli olduğunu belirten Özkan, "Böyle bir kurum ile iş birliği  içerisine girmek bizler için tarif edilemez bir duygu. Bizim en önemli merkezimiz  çocuklar. UNICEF ise yıllardır yaptığımız her şeyin zirve noktasında duruyor.  Bugün, hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. UNICEF ile global veya  yerel iş birliği kulübümüz için büyük onurdur." ifadelerini kullandı. Altınordu'nun çocuklar adına çok önemli bir misyon üstlendiğini  vurgulayan Araslı ise şunları kaydetti:
 
"Herkes sahalar, binalar ve tesisler yapabilir. Ancak bunu çocuk  eksenine oturtmak ve her şeyi bu felsefeyle inşa etmek müthiş bir şey. Altınordu  ile iş birliğinin başlamasıyla ilgili gerekli çalışmaları başlatacağım."

Etiketler:
Tüm Fikstür