Arda'nın yeni oyuncağı!

04 Mayıs 2013 Cumartesi - 13:40

Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, yakın dostu Acun Ilıcalı'nın izinden gidiyor. Geçtiğimiz yıllarda Ilıcalı'nın Aston Martin marka otomobilini satın alan yıldız futbolcu, şimdi de ünlü yapımcının tavsiyesiyle kendisine sürat teknesi aldı.

Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz yaz Bodrum sahillerinde boy gösterdiği Donzi marka sürat teknesine hayran kalan Arda Turan, kesenin ağzını açtı.

YATA 150 BİN DOLAR ÖDEMİŞTİ

Ünlü futbolcunun; birkaç hafta sonra kavuşacağı sürat teknesine 600 bin dolar verdiği öğrenildi. Arda Turan, yeni oyuncağıyla bu yaz Sinem Kobal'la Çeşme sahillerinde boy gösterecek. Bu arada Arda Turan, geçtiğimiz yaz da yakın dostları Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika ile ortaklaşa bir yat satın almıştı.

Bu yat için 300 bin dolar ödeyen Çika ile Turan, Çeşme'ye gittiklerinde sürekli bu yatta görüntülenmişti. Bu sezon da Sinem Kobal'la aynı yatta kalması beklenen yıldız futbolcu, yeni satın aldığı Donzi marka sürat teknesiyle gezerek ise stresini atacak!

ACUN'UN İZİNDE!

Arda Turan, yediği içtiği ayrı gitmeyen Acun Ilıcalı'dan 2009 yılında Aston Martin marka aracını satın almıştı. Yapımcı, lüks otomobilini Arda'ya 1 milyon liraya satmıştı.(Sabah)

Etiketler: 0
Tüm Fikstür