Arda Turan Berkay kavgasının görüntüleri ortaya çıktı

Gündemi sarsan o anların görüntülerine sadece Kanal D haber ulaştı.

12 Ekim 2018 Cuma - 18:54 | Son Güncelleme : 12 10 2018 - 22:49

Başakşehirli milli futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin’in bardaki kavgası ve ardından hastanede yaşananların görüntüleri bu akşam Buket Aydın’la Kanal D Haber’de yayınlandı.

Kanal D Haber istihbarat şefi Emrullah Erdinç’in ulaştığı görüntülerde, o gece yaşananlar saniye saniye görüntülendi.

Emirgan'daki eğlence mekanında Arda Turan şarkıcı Berkay Şahin'in burnuna kafa attı.

Saatler sabaha karşı 06.21’i gösterirken mekandan önce Berkay çıktı.

Kavgada burnu kırılan Berkay Şahin'in, sinirle elindeki şişeyi hızlıca yere attığı görüldü.

Berkay'ı barın dışındakiler sakinleştirmeye çalıştı ama şarkıcı el işaretiyle, uzak durmalarını istedi. Hatta eğlence merkezinin işletmecisi Umut Evirgen de şarkıcının yanına gitti. Berkay'ın yanındakiler, şarkıcıyı caddenin karşısındaki otobüs durağına doğru götürdü.

Arda Turan Berkay kavgasının görüntüleri ortaya çıktıvideo için tıklayın

ARDA TURAN AYAKTA DURMAKTA ZORLUK ÇEKİYORDU!

Herkes Berkay Şahin'i sakinleştirmeye çalışırken bu kez saatler 06:22'yi gösterdiğinde kameranın açısına Trabzonsporlu milli futbolcu Burak Yılmaz girdi.

Yılmaz'ı kapıdaki görevliler durdurmak istese de başarılı olamadı. O da Berkay Şahin'in yanına doğru ilerledi.

Burak'tan tam 1 dakika sonra bu kez saatler 06:23'ü gösterdiğinde kavganın diğer tarafı, milli futbolcu Arda Turan, kameranın açısına girdi.

Ayakta durmakta zorluk çeken milli futbolcuyu etrafında bulunun 8 kişi durdurmakta zorluk çekti. Turan otobüs durağında bekleyen Berkay’ın yanına gitmek istedi ama yanındakiler ikilinin sokakta kavga etmemesi için büyük çaba harcadı. Hatta devreye oyuncular Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak girdi.

Onlar da Arda Turan ile konuşarak, milli futbolcuyu sakinleşmeye çalıştı.

Saatler 06:25'i gösterdiğinde durakta burnu kırık halde bekleyen Berkay taksiye bindirildi ve hastaneye götürüldü.

Futbolcu Arda Turan da, şarkıcı Berkay'ın hastaneye gittiğini öğrenince, aynı hastaneye doğru yola çıktı.

HASTANEDE NELER YAŞANDI?

Saatler 06: 24’ü gösterirken Turan hastaneye geldi. Yanında kardeşi Okan Turan vardı. Kapıdan girişi sırasında, Arda'nın belindeki kabarıklık dikkat çekti. Bir eliyle, silah olduğu sanılan kabarıklığı tuttu. Diğer eliyle de perdelemeye çalıştı. İkili seri adımlarla içeri girdi.

Tam iki dakika sonra, kameranın saati 06:26:31'i gösterirken, Berkay Şahin ve Arda Turan, hastanenin check up servisinde kadraja girdi.

İkili bir koltuğa oturdu. Sohbet etmeye başladı. Arda verdiği ifadeye göre, özür diledi. Berkay’ın eşiyle ilgili bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. O sırada hastane personeli de, içecek servisi yaptı.

SİLAH DEFALARCA EL DEĞİŞTİRDİ

Tam 18 dakika sonra, saatler 06:44'ü gösterirken, Berkay ve Arda arasındaki tartışma hararetlendi. Arda ifadesinde belirttiği gibi, yanında getirdiği silahı, namlusuna mermi sürerek sehpanın üstüne attı: "Bana inanmıyorsan bu silahla istediğini yapabilirsin" dedi. Şarkıcı Berkay, o silahı sehpadan aldı: "Daha fazla rezilliğe gerek yok" diyerek yanlarındaki koltuğun üstüne attı. Silah defalarca koltukta yer değiştirdi. Saatler 06:47:51'i gösterirken, şarkıcı Berkay ifadesine göre Arda'ya hatalı olduğunu ve özür dilemesi gerektiğini söyledi. Bunun üstüne Arda sinirlendi. Silahı bir kez daha aldı. Ve yere tek el ateş etti. İkili o sırada yalnızdı. Kameranın da kör noktasındaydı. Yerden seken mermi, hastane içindeki bir printer'e saplandı. Silah sesine rağmen, odaya kimse gelmedi.

Ancak Berkay ile Arda arasındaki tartışma bir kez daha hararetlendi. Yaklaşık 5 dakika boyunca tartışan ikili, yine geldikleri yoldan birlikte yürüyerek, hastanenin check up servisinden çıktı.

Saatler 07:07'yi gösterirken, Arda kalabalık bir grupla birlikte hastanenin acil servis kapısında görüldü. O grubun içinde olan şarkıcı Murat Dalkılıç da kolunu Arda Turan'ın omzuna attı. Hastaneden çıkış yaptı. Berkay ise yanında koruması ve hastane görevlileri ile birlikte check up servisine geri döndü. Arda'nın ateş ettiği yeri gösterdi. Onlarla birlikte merminin kovanını aradı. O kovan daha sonra polisin olay yerinde yaptığı incelemede bulundu

 

Etiketler: Arda Kavga Berkay
Tüm Fikstür