Avcı aradığı ismi Almanya'da buldu!

Kagawa ve Boateng transferlerinde ilerleme kaydedemeyen Beşiktaş, rotasını Almanya’ya çevirdi. Siyah-beyazlılar, Avcı’nın Başakşehir’den beri takip ettiği Hamburg’la sözleşmesi sona eren Holtby ile önümüzdeki günlerde temasa geçmeye hazırlanıyor.

05 Temmuz 2019 Cuma - 10:23

Shinji Kagawa’nın İspanya’da oynamak istemesi, Kevin Prince Boateng ile arasındaki pürüzleri bir türlü gideremeyen Beşiktaş Yönetimi, on numara transferi için rotasını Almanya’ya çevirecek. Siyah-beyazlılar, Hamburg ile sözleşmesi sona eren, Abdullah Avcı’nın, Başakşehir’den beri takip ettiği ve oyun tarzını eski öğrencisi Marcio Mossoro’ya benzettiği Lewis Holtby ile önümüzdeki günlerde ilk temaslar sağlanacak. Bu doğrultuda siyah-beyazlıların maaliyet araştırmasına başladığı ve önümüzdeki günlerde oyuncunun menajeriyle masaya oturacağı gelen haberler arasında.
 
Aranan adam!
 
Abdullah Avcı’nın uzun süredir takip ettiği Alman yıldız, tecrübeli çalıştırıcının istediği özelliklerin neredeyse tamamına sahip. Hücum bölgesinde ön plana çıkan Holtby, iki yönlü tarzı sayesinde gerektiğinde de savunmada takımına katkı veriyor. Oynadığı her sezon neredeyse yüzde 82 isabetli pas ortalaması tutturan 28 yaşındaki futbolcu, rakip yarı sahada kaptığı toplarla takımının kilit isimlerinden biri olmayı başarıyor. Holtby’nin tek dezantajı ise bitiriciliğinin yeterli olmayışı.
 
(Fanatik)
 

Etiketler:
Tüm Fikstür