Aykut Kocaman'dan ayrılık açıklaması!

Türkiye Kupası'nda zafere ulaşan Atiker Konyaspor'da Teknik Direktör Aykut Kocaman, kulüpteki geleceğinin 1 hafta içerisinde netleşeceğini açıkladı.

01 Haziran 2017 Perşembe - 1:45 | Son Güncelleme : 01 06 2017 - 2:10

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Medipol Başakşehir'i  penaltı atışları sonucu 4-1 yenerek kupayı kazanan Atiker Konyaspor'un Teknik  Direktörü Aykut Kocaman, "Şehir de oyuncular da çok istediler. Bizim sahadaki en  büyük avantajımız da buydu." dedi.
 
Kocaman, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında,  Şırnak'ta yaşanan helikopter kazasından duyduğu üzüntüyü dile getirerek şehit  askerler için başsağlığı dileğinde bulundu.
 
Maç sonrası bir tarafta büyük sevinç, diğer tarafta üzüntü yaşandığını  vurgulayan Kocaman, "Bir kere biz çok mutluyuz. Şehir de oyuncular da çok  istediler. Bizim sahadaki en büyük avantajımız da buydu." değerlendirmesini  yaptı.
 
 
Aykut Kocaman, hem kendi oyuncularını hem de rakiplerini yüksek  mücadele güçlerinden dolayı tebrik etti.
 
Kocaman, "Sonunda kupa penaltılarla bize geldi. Bu anlamda mutlu ve  sevinçli tarafındaki kişilerden biriyim." ifadelerini kullandı.
 
Bir gazetecinin "Kupayı 3 kez kazanan teknik adamsınız. Neler  hissediyorsunuz?" sorusuna Aykut Kocaman, "Bu tip durumları anlatabilmeyi  isterdim ama beceren bir kişi değilim. Farkında değildim. Bunu az önce öğrendim.  Benim için oyuncuların, şehrin mutluluğu her şeyden önce geliyor. Bu sayısal  olarak güzel bir şey ama beni daha mutlu eden şey bu kadar çabanın kupa ile  taçlandırılmış olması." yanıtını verdi.
 
"Konyaspor ile tamam mı devam mı?" sorusu üzerine Kocaman, "Bugün için  sert bir soru. Hayat devam ediyor. Bugün için sert. Önümüzdeki hafta içi  netleştiririz." açıklamasında bulundu.
 
  

Etiketler: