Aytemiz Alanyaspor'da çifte imza

SPOR Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'da kaleci Haydar Yılmaz ile orta saha oyuncusu Efecan Karacanın sözleşmeleri iki yıl uzatıldı.

11 Mayıs 2017 Perşembe - 19:54

Alanyaspor Cengiz Aydoğan Tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Başkan Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular Haydar Yılmaz ve Efecan Karaca katıldı. Takımın birinci ve ikinci kaptanları Yılmaz ve Karacanın bu yıl sonunda sona erecek olan sözleşmeleri 2019 yılına kadar uzatıldı. 2013-2014 futbol sezonunda Kartalspordan transfer edilen futbolcular kendilerini takıma bağlayan imzayı attı.
 
ALANYANIN EVLATLARISINIZ
 
Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Takım kaptanlarımızdan Haydar ve Efecan kardeşlerimizin sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu. 1 ay önce ikisini de çağırdım ve dedim ki Siz bu takımın ve Alanyanın evlatlarısınız. Alanyasporla özdeşleştiniz. Gerek taraftar gerekse yönetimle. Size yakışan gidip boş mukaveleye imza atmaktır dedim. Sağ olsunlar kendileri de aynı şekilde Alanya ve Alanyasporu ne kadar benimsediklerini gösterdiler. Adan Zye kulübü sahiplendiler. Bundan sonraki süreçte onlara başarılar diliyorum dedi.
 
BİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMADI
 
Deneyimli file bekçisi 33 yaşındaki Haydar Yılmaz, başkan ve yönetime teşekkür etti. Transferinde emeği geçen Başkan Çavuşoğlu'na teşekkür eden Yılmaz, "Bizi bu aileden gördüğü için çok teşekkür ediyorum. İyi ve kötü günümüzde hep yanımızdaydı. Destek verdi, ağabeylik, babalık yaptı. Bundan sonra da Alanyaspor için elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım diye konuştu.
 
BURANIN BİR PARÇASI OLDUK
 
Orta saha oyuncusu 27 yaşındaki Efecan Karaca da, "4 yılda 2 şampiyonluk ve güzel başarılar elde ettik. Burada çok güzel bir aile ortamı var. Başkanımız, Siz buranın evladısınız dedi. Biz de zaten Haydar ağabeyle birlikte Alanyasporla özleşmiş durumdayız. Bu imkanı yarattıkları için çok teşekkür ederiz. Her iki tarafa da hayırlı, uğurlu olsun ifadelerini kullandı.
 
 
 

Tüm Fikstür