Aytemiz Alanyaspor, Mesut Bakkal ile sözleşme yeniledi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor, teknik direktör Mesut Bakkal ile sözleşmeyi bir yıllığına uzattı.

12 Haziran 2018 Salı - 20:49

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor,  teknik direktör Mesut Bakkal ile sözleşmeyi bir yıllığına uzattı. 
 
Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'ndeki  imza töreninde, teknik direktör Mesut Bakkal ile daha önce Ankara'da prensip  anlaşmasına vardıklarını ve şimdi de resmi sözleşmeye imza attıklarını söyledi.
 
Anlaşmanın Alanyaspor camiasına hayırlı olmasını dileyen Çavuşoğlu,  "Biz hocamızdan memnunuz, inşallah o da bizden memnundur. 2018-2019 sezonunda  kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeni sezonda Aytemiz Alanyasporumuz hak ettiği  yerlere gelecektir." dedi.
 
Bakkal ise çok sevdiği ve alıştığı  bir camiada kalmaktan dolayı mutlu  olduğunu dile getirdi.
 
Büyük başarılara imza atmak ve Alanyaspor'u daha yukarılara çekmenin  en büyük isteği olduğunu vurgulayan Bakkal, şunları söyledi:
 
 "Kızım bana 'Baba Alanya'da inanılmaz bir enerji var. Bunu ben de  anlıyorum' dedi. Hakikaten mutlu olmak, bulunduğun yerde mutlu ve huzurlu olmak  başarıyı getiriyor. İnşallah hep beraber geçen seneki sıkıntıları çekmeden rahat  bir ortam ve rahat bir lig geçirmek en büyük dileğim. Burada olmaktan dolayı  mutluyum. Hem camiaya, hem bana, hem de Alanyaspor camiasına, taraftarlarına  tekrar hayırlı olsun. İnşallah hep beraber iyi bir sezon geçiririz."
 
Konuşmaların ardından Bakkal, kendisini bir yıllığına Alanyaspor'a  bağlayan sözleşmeye imza attı.
 
Yeni sezon hazırlıkları 28 Haziran'da başlayacak
 
Turuncu yeşilli takımın 2018-2019 sezonu öncesi kamp programı da belli  oldu.
 
Yeni sezon hazırlıklarına 28 Haziran Perşembe günü Alanya  Tesisleri'nde başlayacak Akdeniz ekibi, 1-14 Temmuz'da ilk etap kampını  Erzurum'da geçirecek. 17-29 Temmuz'da ikinci etap kamp çalışmaları için Bolu  Topuk Yaylası'na geçecek  Aytemiz Alanyaspor, 1-4 Ağustos'ta Ankara'da TSYD  Kupasına katılacak.
 

Etiketler: