19 Mart 2017 Pazar


EĞER Josue, G.Saray’ın umudu olmuşsa, Cavanda’dan inanılmaz bir performans bekleniyorsa sadece savunma oynayan bir defanstan harikalar bekliyorsanız üstüne üstlük futbol aklınızı İstanbul’da bırakmışsanız bu son kaçınılmaz oldu. 
 
10 kişi oynayan rakibi önünde doğru dürüst tek bir organize atak bile geliştiremedi G.Saray. Sinan bomboş kaleye atamayınca güldüm. 
 
DAHA ÇOK ACI!
 
LUKAS Podolski çoktan fişi çekmiş! ‘Nasıl olsa Japonya’ya gidiyorum’ havasında. Sneijder’in de ondan farkı yok. Bir tek G.Saray’da Muslera var, gerisi Allah’a emanet.
 
RIEKERINK’İN staj döneminden sonra Tudor da bir şeyler öğretmeye çalıştı ama topu ayağına alan ne yapacağını bilemedi. Selçuk birazcık çaba gösterdi o kadar. G.Saray, oyun içerisinde ne kadar yanlışlar yaptıysa Trabzon da o kadar doğrular yaptı. Sarı-kırmızılıların bu çöküşünün sorumlusu elbette G.Saray yönetimi. 
 
HİÇ vakit geçirmeden önümüzdeki yılın planlamasını yapmalılar. Hatta Levent Nazifoğlu’nun dediği gibi şampiyonluklara oynayan takım kurmalılar! Yoksa daha çok acılarla daha çok yaşlı gözlerle bu G.Saray seyredilir.