24 Nisan 2017 Pazartesi


MESLEK yaşamımda bunun gibi çok maç izledim. F.Bahçe’nin sıfıra yakın top oynadığı ama 90 dakika sonrasında gülen taraf olarak stadı terk ettiği nice karşılaşmalara şahit oldum. Düşünün ilk şutunu 86. dakikada atan F.Bahçe maçı uzatmalarda kazandı. 

TUDOR gibi yetersiz bir teknik direktör, rakibini analiz edememiş bir teknik direktör bu kaybın tartışmasız baş sorumlusudur. Sahasından çıkamayan rakibin karşısında Bruma gibi en etkili oyuncunu çıkarırken neyi düşündün acaba? Eren’i daha önce alabilirdin. Bunun gibi bir çok eksikleri sayabiliriz. Ama özünde G.Saray’da sahanın en iyi adamı Sabri ise gerisini siz düşünün. 
 
TAKIM RUHU GİTTİ
 
BÜYÜK havalarla G.Saray’a gelip sistem değiştireceğim diye futbolcuları kadro dışı bırakan, bir hafta sonra geri alan, ‘çok iyi hazırlandık’ diye boş motivasyonlarla takımı sahaya süren (kusura bakmasın) çakma Conte G.Saray’ın başında kalmayı hak etmedi. 
 
G.SARAY Sneijder’i, Podolski’siyle, böylesine çözümsüz futboluyla bu sene şampiyon olsa gerçekten ayıp olurdu. Bugün sabahtan itibaren gündemi değiştirmek için sarı-kırmızılı yönetim yeni varyasyonlar arayacak. Takımın ruhu gitti, bakalım yeni sezonda ne gibi senaryolar bizleri bekliyor? Tek cümle de Fıreat Aydınus için... İyi maç yönetti ama çok konuştu!