Bahri Havadır Sneijder’i satamazsınız
20 Mayıs 2017 Cumartesi


ÇÜNKÜ, onun kalitesinde bir oyuncu asla alamazsınız… Çünkü, Sneijder gibi bir lideri alacak futbol aklı yok. Çünkü, Sneijder’i göndermek için algı operasyonları yaptırıyorsunuz, sonra elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.
 
DÜN onu izlerken bir kez daha futbol zekasını ve attığı golü umarım bir tarafa yazmışsınızdır. Aynı şey kişisel becerisiyle mükemmel bir gol atan Sinan Gümüş için de geçerli. Çünkü onun için de çarşaf çarşaf, sanal haberler yaptırılıyor. 
 
G.SARAY’IN futbol akılları 
 
Cavanda, Serdar Aziz gibi oyuncuları transfer etmenin peşinde ise eğer, bu yüzden Sneijder’i satamazsınız! 
 
İSTEKLİ olan Osmanlıspor ama ilk yarıda fişi çeken G.Sa-ray’dı… Her zamanki gibi kalesinde Muslera ve dün Semih en iyiler arasındaydı. Ama hakem Ali Palabıyık için şunu kesinlikle söyleyebiliriz; ‘muhteşem rezaletti.’ Özellikle Bruma ve Eren’in pozisyonlarında acemi kaldı.
 
GÖNDEREMEZLER...
 
TRİBÜNLERDEKİ 7 bin 519 seyircinin varlığı için G.Saray yönetimine teşekkür etmek lazım! Oynanan futboldan, ortaya konan vizyondan hiç kimse mutlu değil, memnun değil. Düşünün Dursun Özbek Başkan için tezahürat bile bestelemişlerdi. Telefonlarının ışıklarını yakarak Dursun Özbek ve yönetimini istifaya davet ettiler. 
 
BU takımdan Sneijder, Muslera gibi isimler de giderse kim bilir neler olur. Ama bence gönderemezler.