30 Mayıs 2017 Salı


FORMALAR gıcır gıcır ama içindekiler çoktan fişi çekmişler. Kenardaki Tudor da öyle... Yeni kahramanlar yaratmak adına Sneijder gibi bir ismi anlamsızca kenara alıyor. Olmaz... Kesinlikle Tudor’dan olmaz. Gaz alma operasyonlarıyla takımı ayakta tutmaya çalışıyor ama çoktan ipler kopmuş.
ZATEN ip koptuğunda yeniden bağlanabilir ama eskisi gibi olmaz. Düşünün Bruma’yı doyasıya izlemek istiyoruz. Belki önümüzdeki sezon olmayacak burada. Sinan Gümüş ve Linnes’in yanı sıra Sneijder de ilk yarının başarılı isimleriydi dün akşam. Ama Tudor bu iyi gidişatı, bu iyi giden takımı, oyunu anlamsızca durdurdu.
 
BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞMİŞ
 
OYSA açık futbol oynayan rakibi karşısında G.Saray çok rahat kazanacağı maçı korku dolu anlar yaşayarak tamamladı. Bunların yanı sıra hakemin G.Saray’ın penaltısını es geçmesi, Rodrigues’e yapılan penaltıyı görmemesi tam anlamıyla bir skandaldı. Ben sayamadım ama sezon başından beri G.Saray lehine olup da verilmeyen penaltılar 10’u bulmuştur herhalde.
 
AMA beyin ölümü gerçekleşmiş insanlardan beyin fırtınası beklemek palavra olmaz mı? İşte G.Saray’ın durumu aynen böyle. Sahada galibiyet var ama G.Saray her geçen gün taraftarını kaybediyor. Tribündeki seyirci sayısı 4 bin 577...