21 Temmuz 2017 Cuma


CANIM çok sıkkın. Benim G.Saray’ım bu değil. Neuchatel’i, Real Madrid’i, Milan’ı, Juventus’u yenip tarih yazan takım, bu olamaz. Oysa İsveç Ligi’nden 5. sınıf bir takımı yenmek hiç de zor değildi. Ama dünkü oyunla ne yazık ki imkansızdı. Sneijder’in yerine alınan, yerini dolduracağı söylenen Belhanda dün ne futbol oynadı? Bana anlatır mısınız ne oynadı? 
 
3 yıldır ileri bir tek pas atamayan Selçuk kendini yenileyebildi mi? Sinan, Yasin, Carole oyunun kaderini değiştirmek için ne yaptı? Hepsi kocaman bir hayal kırıklığı. Seyirci ne olursa olsun bu maç öncesinde umutluydu. Ta ki Ahmet’in acemiliğine dek. Ben o pozisyonda Ahmet’e kızmıyorum. Analizleri veya istatistikleri konuşmaya gerek yok. 
 
DAHA DA KÖTÜYE GİDİYOR
 
GERÇEK şu; G.Saray her geçen gün daha kötüye gidiyor. Geçen yılki takımdan en az %60 daha güç kaybetmiş durumda. Tudor bu takımın teknik adamı olamaz. Selçuk artık bu takımda varlığını sürdüremez. Pozisyonları düşünüyorum da Gomis gibi bir adam çırpınıp durdu. Ama istediği topları asla alamadı. Takımı tamamen baştan yaratmalı. Çünkü bu takımın yaratıcı oyunculara ihtiyacı var. Sneijder gibi, Tanju gibi, Prekazi gibi Drogba gibi, Cüneyt Tanman gibi, Hagi gibi markalara ve adını tarihe yazdıran isimlere ihtiyacı var.