26 Ağustos 2017 Cumartesi


TOLGA Ciğerci böyle oynamaya devam et ciğerimi ye... Seni önümüzdeki yıl golcü diye Avrupa’ya iteleyebilir başkan Dursun Özbek. Çünkü gecenin kahramanıydın. Tolga’nın yanı sıra tüm takım mükemmeldi. Öyle ki 1. dakikadan itibaren Sivasspor kalecisi oyunu yavaşlatmaya çalıştı. Çünkü yapabileceği hiçbir şey yoktu.
 
FERNANDO, Ndiaye tepeden tırnağa futbolcu olduklarını bir kez daha söyleyebiliriz. Her şey o kadar güzeldi ki rahmetli Ali Tanrıyar’ın ‘Seni sevmeyen ölsün’ tezahüratı bile tribünleri havaya soktu.
 
BELHANDA’NIN kaçırdığı gol hiç önemli değil. Çünkü geçen sezon G.saray 1 gol atarsa ütüne  çalışırdı. Ancak bu sezon o G.Saray adeta evrim geçirdi, bambaşka bir takım oldu. 
 
GOL SAYISI F.BAHÇE’YLE AYNI
 
SEVERSİNİZ sevmezsiniz ama bu takımın kurulmasında emeği geçen herkesi kutlamak lazım. Binlerce insanın 10 günlük tatile çıktığı bu ortamda 45 bin kişiyi stada toplamak kolay değildir. Ama bu takım şampiyonluğa inanmış.
 
SEYİRCİ mutlu ve takımın oyunundan inanılmaz keyif alıyor. Selçuk İnan’ın penaltı pozisyonunda topu Gomis’e vermesi bile iyi bir takım olmanın en önemli göstergelerinden bir tanesi. Çünkü bu takımın yüreği, ciğeri kalbi her şeyi değişti. Son öz, Tolga 4 gol attı, F.Bahçe’nin Süper Lig’deki gol sayısı da şu an aynı.