03 December 2017 Sunday


HİÇ kimse kusura bakmasın! G.Saray zerre kadar kazanmayı hak edecek bir oyun oynamadı. Bunun sorumluları Igor Tudor, Younnes Belhanda, Badou Ndiaye ve listeyi daha da uzatabiliriz... Ama şu var ki Igor Tudor, bu takımın teknik direktörü olamaz. Çünkü G.Saray’ı böylesine ezik, böylesine korkak bir futbol oynamaya mahkum eden bir teknik direktör ben görmedim. 
 
FERNANDO Muslera’ya kızamıyorum çünkü daha önce çok puan kazandırdı. Ama hatasını da görmezden gelecek de değilim. Eğer Beşiktaş, ikinci yarıda bulduğu yüzde 100’lük pozisyonları gole çevirse inanın tarihi bir hezimet olurdu G.Saray adına. 
 
KARAR VERME ZAMANI
 
PUANLAR her geçen gün eriyip gidiyor. Şimdi karar verme zamanı. Yoksa her şey için çok geç olabilir. Bu müthiş takım, ne oldu da bu hale geldi? Igor Tudor bunun cevabını verebilir mi bilemem! Şimdi yine suçu basın emekçilerine mi atacak? Oysa dün gece Bafetimbi Gomis’ten Fernando Muslera’ya kadar herkes kazanmak için ortaya bir şey koymadılar. Üzgünüm çünkü böyle bir G.Saray’ı ben hiç izlemedim. Belhanda sırtında 10 numara taşıyor ama oynadığı futbol sıfır! Dursun başkan, hiç düşünsme ve kılıcı vur! Çünkü her şey terse gitmeye başladı. Emeklerine yazık! Çabana yazık! 
 
BEŞİKTAŞ’IN olağanüstü futbolu, ders niteliğindeki taktiği ve Şenol Güneş’in farkını ben gördüm. Ama Igor Tudor ve yardımcıları da inşallah bundan feyz alabilirler. Çünkü Cenk’le Quaresma ile Oğuzhan’la yarattıkları baskıyı inanın hiçbir takım kaldıramaz. Koca G.Saray futbol olarak dağıldı ve yazık oldu.