12 Mart 2018 Pazartesi


SEZONUN en kritik maçında hatta gidiyor denilen bir oyunda genç forvet belki de sezonun yeniden kaderini çizdi. Çünkü top o dakikaya kadar G.Saray’ı hiç sevmedi. Selçuk, Maicon, Belhanda, %100 pozisyonlarda saç baş yoldurdular. Gomis’in kaçırdığı penaltıdan sonra motivasyonu düştü. Öyle ki 2. dakikada gol yiyen G.Saray’da kameralar 5 saniye sonra Terim’i gösterdi. Hocanın yüz ifadesi inanılmaz derecede asıktı, mutsuzdu. Çünkü bu maçın çok zorlu geçeceğini hissediyordu. 
 
VOLKAN Şen gibi gece yatağında bile daha az yatan bir oyuncu maçta yattıkça yattı. Herkesin sinirlerini bozdu. Bundan etkilenen Muslera bile kart gördü. Ki bu maç eğer kaybedilseydi G.Saray için çok psikolojik olarak sıkıntılı bir süreç yaşanabilirdi. Çünkü önümüzdeki hafta derbi var. 
 
BENİ YANILT BELHANDA!
 
ORDA şampiyonluk kazansa bile oranın atmosferini iyi biliyor. Başta da söylediğim gibi Konyaspor inanılmaz bir mücadele verdi. Ama G.Saray büyük takım olduğunu bu maçı kazanması gerektiğini biliyordu ve sonuna kadar da bunu iyi kullandı. Ama Belhanda’nın oyuna ağırlığını koyamamasını bir türlü anlayamıyorum. Umarım F.Bahçe derbisinde beni yanıltır.