Bahri Havadır Terim’den artistlere tokat!
11 Ağustos 2018 Cumartesi


PATATES tarlasında 3 puanla başlamak önemliydi. Futbolun iyi olduğunu elbette söyleyemeyiz. Söylenecek tek şey, Fatih Terim’in Gomis, Belhanda ve Feghouli gibi artistlere vermiş olduğu derstir. Bu cesareti açıkça söylemek gerekirse Terim’den başka kimse gösteremezdi. Onların blöflerini ve umursamazlıklarını görüp, ligin ilk maçında affetmedi. Düşünün ki Gomis’i 30 dakika ısındırıp oyuna bile almadı Fatih hoca.
 
G.SARAYLILAR, Mariano ve Nagatomo için şükretmeli. Çünkü mükemmel düzeyde 2 beki var. Ama aynı şeyleri bu maç özelinde Sinan için söyleyemeyeceğim. Bu şansını iyi kullanamadı. Eren de gol atmasına rağmen çok daha üretken olmalıydı.
 
3 TRANSFER ŞART
 
A.GÜCÜ karşısında G.Saray adına 3 puanla başlama elbette güzel, ama ilerisi için yeterli mi kesinlikle hayır. Özellikle Şampiyonlar Ligi için en az 3 transfer gerekiyor. Fatih hoca gerekli mesajları veriyor ama bu mesajlar alınır mı göreceğiz. Ben aslında bu maçta çok kısa da olsa Muğdat’ı seyretmek isterdim.
 
ÖZETLE geçen yılın şampiyonu G.Saray’ın savunmasında problemler var, gol yollarında problemler var ve çözülmesi gereken sıkıntıları var. Bu kadro ve futbol Türkiye Ligi için yeter ama ne yazık ki Şampiyonlar Ligi için yetmez.