02 Eylül 2018 Pazar


ŞAMPİYONLAR Ligi’nde gruptan çıkmak mı? Allah aşkına, Trabzonspor maçını izledikten sonra hâlâ gruptan çıkacağını hayâl edenler, bu işi unutsun. Dilim varmıyor ama G.Saray futbol anlamında rezil oldu. Trabzonspor rakibini paramparça etti. 
 
MAICON’UN, Ahmet’in ayakta duracak hali yoktu. Onun için Fatih Terim stoper istedi. Eren ve Sinan hayalet gibiydi! Onun için Fatih Terim forvet istedi! Takımına ihanet eden Belhanda’yı saymıyorum bile. Mağlubiyeti ister yönetime yazın, ister futbolculara, ister fatih Terim’e... G.Saray geceyi çok kötü noktaladı. 
 
G.SARAY’IN ligi bitirmiş havasıyla oynamasını kabullenemedim. Herkes oyunu izliyordu! Bir başkaldırı, bir isyan, biraz mücadele ne yazık ki yoktu. Dakika 63 olmuş, G.Saray’ın kaleye çektiği şut sayısı sıfır! 
 
‘LİGİ BİTİRMİŞ!’
 
TRABZONSPOR’DA Yusuf, Rodallega, Sosa ve Nwakaeme, herkes dersine iyi çalışmış. Çünkü futbol çok ciddi bir iştir ve iyi futbolcularla oynanır. Ruhunu, mantalitesini, fiziğini, kazanmak için ortaya koyan oyuncularla oynanır! 
 
BAŞTA da söyledim ya, Belhanda ihanet etti ama tek suçlu o değil. Aynı pozisyonda Rodallega, Emre’nin ayağına bastı, Fırat Aydınus ‘es’ geçti. Başkan Mustafa Ccengiz, 2. başkan Abdurrahim Albayrak ne kadar hesap kitap da yapsa bu oyuncularla ocak ayına kadar devam etmek zorundalar. İyi ki G.Saray, Şampiyonlar Ligi’nde D Grubu’na düşmüş...