Bakan Avcı'dan Eskişehirspor açıklaması!

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehirspor'un yarın yapılacak olağanüstü genel kuruluna ilişkin, "Eskişehirspor'a açık, şeffaf, düzgün, denetlenebilir, ön görülebilir ve vizyoner bir yönetim yakışır." dedi.

12 Temmuz 2017 Çarşamba - 2:17

Bakan Avcı, kulübün eski başkan ve yöneticileri Halil Ünal, Mesut  Hoşcan, İsmail Ilgaz, Nebi Hatipoğlu ve Sinan Özeçoğlu ile Eskişehir Polisevi'nde  yaklaşık 5,5 saat süren görüşmenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, verimli bir akşamı geride bıraktıklarını belirterek, konuşulan tek konunun  Eskişehirspor olduğunu kaydetti.
 
Herkesin büyük bir özveriyle deneyimlerini paylaştığını ifade eden  Avcı, şöyle konuştu:
 
"Eskişehirspor perşembe günü yapılacak olağanüstü genel kurula daha  birlik havası içinde, daha planlı, programlı ve vizyoner bakışlı yeni bir yönetim  seçmek için gidiyor olacak. Bu genel kurul hayırlı olsun. Güzel bir yönetim  çıkacağını ümit ediyorum. Eskişehirpor bu sezon son dakika şanssızlığıyla bu  duruma geldi. Eskişehirspora açık, şeffaf, düzgün, denetlenebilir, öngörülebilir  ve vizyoner bir yönetim yakışır. Bu işe gönül veren ve ucundan tutan herkese  şimdiden teşekkür ediyorum. Böyle bir kulübün yöneticiliğine soyunmak ayrıca bir  medeni cesaret ve Eskişehirsporluluk ruhu gerektirir. Umutsuzluğa hiç gerek yok.  Eskişehirspor bulunduğu yerlerden daha iyisini hak ediyor. Perşembe gününden  itibaren o yere el birliğiyle yoluna devam edecek. Önümüzdeki genel kurulda genel  kurulun iradesi ipotek koyamayız. Bizim adayımız genel kurulun seçtiği adaydır."
 
  
 

Tüm Fikstür