Bakanlık makamında kavga!

Bilardo Federasyonu Başkanı Uğur Kurugöllü, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile yaşadığı tartışmanın ardından konuyu adliyeye taşıdı.

25 Aralık 2013 Çarşamba - 16:48

Uğur Kurugöllü, rutin görüşmeler için Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndaki Spor Genel Müdürlüğü ek binasında bulunan Genel Müdür Mehmet Baykan'ı ve yardımcılarını ziyarete gitti.

Ancak Uğur Kurugöllü, görüşmelerini yaptıktan sonra randevusuz olarak Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın özel kalemine giderek, Spor Genel Müdürü ile görüşmek istedi. Özel kalemde yaklaşık olarak 1 saat beklediği belirtilen Kurugöllü'ye, "Başkan'ın sizinle görüşecek 30 saniyeye bile vakti yok" denildiği öğrenildi. Bu sözlerin ardından Uğur Kurugöllü, makamdan ayrılmak üzere asansöre yöneldi. Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Kurugöllü'nün arkasından giderek, "Sen kimsin ki randevu almadan benim makamıma geliyorsun ve benim arkamdan konuşuyorsun?" dedi. Bu sözlerin ardından da Kurugöllü'nün, "Ben delegenin oylarıyla seçilmiş bir başkanım" dediği ve daha sonra da ikilinin tartışmaya başladığı öğrenildi.

Bu tartışmaların ardından da Kurugöllü'nün, ilk önce karakola şikayette bulunduğu, ardından da savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gittiği ifade edildi.

Bilardo Federasyonu Başkanı Uğur Kurugöllü bu yaşananları doğruladı. Spor Genel Müdürlüğü'nün de en kısa sürede konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapacağı ifade edildi.


Sevdiklerinizin güvenliğini şansa bırakmayın!

Etiketler: 0
Tüm Fikstür