Bakkal: "İki takım da birer puanı hak etti"

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal karşılaşmada istedikleri oyunu tam anlamıyla sahaya yansıtamadıklarını dile getirerek, şöyle konuştu:

14 Nisan 2018 Cumartesi - 21:24

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal karşılaşmada  istedikleri oyunu tam anlamıyla sahaya yansıtamadıklarını dile getirerek, şöyle  konuştu:
 
"Maçın hakkı beraberlikti. Çünkü iki takım da çok fazla üretemedi.  Malatyaspor ligin çıkış yapan takımlarından. Biz de can çekişiyorduk. Puan  almamız gerekiyordu. Bütün takımlar can çekişiyor. Bugün Malatya, Alanya, Akhisar  değil... Daha yürekli, daha iyi maç yönetmeleri gerektiğini söyleyebilirim. Çünkü  lig çok daraldı, insanların kaderleri düdüklerde. Videodan seyrettiğim kadar  konuşuyorum, ben yenilseydim yazık, sıkıntılı veya moralimiz bozulacaktı. Ancak  bence bugün iki takım da birer puanı hak etti. Oyun anlamında iki takım için de  söylenecek çok fazla bir şey yok. Kendi takımımdan daha iyi oyun beklerdim ama 5  haftadır da iyi oynayan futbolcularım var. Bu maç da onların hakkı olsun  diyelim."
 

Tüm Fikstür