Bakkal: Taraftarın maç sonunda yaptığı olay unutulmaz

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, PTT 1. Lig'e düştükleri için çok üzgün olduğunu belirterek, taraftarların maçtan sonra takıma verdikleri desteğin hafızalarda kalacağını ve unutulmayacağını söyledi.

19 Mayıs 2016 Perşembe - 23:54

 
Bakkal, 2-2 sona eren Fenerbahçe maçının ardından düzenlenen basın  toplantısında, karşılaşmadan sonra dünyada belki de eşi benzeri bulunmayan bir  olay yaşadıklarını ifade ederek, "Sivas şehri benim için başka. Çok üzgünüm. Son  maçta da iyi oynadığımızı düşünüyorum. Taraftarın maçtan sonra yaptığı olay bence  unutulmaz. Hafızlarda o kalacak." dedi.
 
 Göreve başladığında Sivasspor'un önündeki takımlarla arasında 7-8 puan  fark olduğuna değinen Bakkal, şöyle konuştu:
 
 "Farkı kapatmak için inanılmaz uğraş veren bir takım vardı. Sakatımız  oldu, kimse bir şey söylemedi. Sağ beki sol, sol beki sağ bek oynattığımız oldu.  Mazeret sevmeyen bir teknik direktörüm, olanlarla mücadele ettik ve hiç  ummadığımız maçlar kaybettik. Bunu savunma olarak algılamayın. Samimi duygularım.  Kaybettik. Söylenecek bir şey yok, hakikaten çok üzüldüm. Bu kulübün çok iyi  yerlerde olması gerektiğini hep söyledim. Sivasspor camiası bu taraftar grubuyla  bunun altından kalkabilecek düzeye sahiptir. Herkese geçmiş olsun diyorum."
 
  
 

Tüm Fikstür