Balıkesirspor'da 6 futbolcu takımdan ayrıldı, kamp iptal edildi

Devre arası kampını Antalya'da sürdüren Ekol Hastanesi Balıkesirspor'da, Foxi Kethewoama'nın kampa katılmadığı, Doğa İşeri, Okan Alkan, Furkan Çil, Oğuzhan Çapar ve Atilla Özmen'in ise takımdan ayrıldığı belirtildi.

AA 10 Ocak 2020 Cuma - 12:52 | Son Güncelleme : 10 01 2020 - 13:03

Kulübün Twitter hesabından yapılan açıklamada, takımda eski dönem alacakları nedeniyle federasyona başvuran futbolcuların bulunduğu kaydedildi.
 
Ödeme zamanında yapılamadığı için Doğa İşeri'nin arkadaşlarına veda  ederek takımdan ayrıldığı, Foxi Kethewoama'nın ise kampa hiç katılmadığı  bildirildi.
 
Futbolculardan Okan Alkan, Furkan Çil, Oğuzhan Çapar ve Atilla  Özmen'in de fesih haklarını kullanacaklarını belirttikleri aktarılarak,  açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 
"Bu olumsuz gelişmeler üzerine takımımızda kalan futbolcular ve teknik  ekibimiz bir araya gelerek toplantı yapmışlardır. Yapılan toplantı sonrası  yaşanan bu olumsuz durum nedeniyle teknik ekibimiz, futbolcularımız öncelikle  yarın yapılacak Yukatel Denizlispor hazırlık maçına çıkmak istemediklerini ve  maçın iptal edilmesini, sonrasında ise hazırlık kampının bu şartlarda devam  etmesinin anlamsız olduğunu belirtmeleri üzerine hazırlık kampımızın 10 Ocak 2020  tarihinde sona erdirilmesine karar verilmiştir."

Tüm Fikstür