Başkan son dakika olarak duyurdu! Bu hafta İstanbul'da...

TRT Spor'a konuşan Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, "Galatasaray'dan aradılar görüştük, sayın başkan Ali Koç bizzat beni aradı, onunla da görüştük ama ortada bir rakam yok. Kısa bir sürede tamamlanır diye düşünüyorum" diye konuştu.

27 Haziran 2019 Perşembe - 15:37 | Son Güncelleme : 27 06 2019 - 15:43

Kamp dönemine yaklaşıldığını ve transfer konularını çözüme kavuşturmak istediklerini söyleyen Hasan Kartal, "Ya kalacak ya gidecek. Mutlak suretle bir hafta içinde bunu bitirmemiz lazım" ifadelerini kullandı.
 
"BU HAFTA İÇİ İSTANBUL'DAYIZ"
 
Kartal, "Sayın Ali Koç ile konuştum. Artık son aşamaya getirmemiz gerekecek. Sansasyon yaratmak yerine bu işi bir yerde bitirmek lazım. Bizim düşüncemiz olmazsa, çocuk bizim çocuğumuz. Rizespor'da daha iyi oynar, daha başarılı olur. Bu hafta kesinleşir. Galatasaray'ın da teklifi ve görüşmeler devam ediyor. Şu bedelle bu işi bitiririz şeklinde bir sonuca ulaşamadık. Bu hafta içinde İstanbul'dayız. Bir karara varırız diye umuyorum. Dört kulüp ilgileniyor. Fiyat söylemek yanlış." 
 
Vedat Muriç'in takımda kalmasını istediğini dile getiren teknik direktör İsmail Kartal ise Mehmet Topal'ı takımda görmek istediğini; ancak ekonomik şartların uyuşması halinde bu transferin gerçekleşeceğini dile getirdi. Kartal Emmanuel Adebayor iddialarını ise yalanladı. 
 

Tüm Fikstür