Basketbola yeni sponsor

Sakız sektörü markalarından Vivident, Basketbol Süper Ligi'nin resmi sponsoru oldu.

15 Eylül 2015 Salı - 17:14 | Son Güncelleme : 15 09 2015 - 17:18

 
TBF'den yapılan açıklamaya göre, federasyon ile Vivident arasında 3  yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. 
 
Sponsorluk imza toplantısında, TBF Başkanı Harun Erdenay, Perfetti Van  Melle Türkiye Genel Müdürü Corrado Bianchi, Perfetti Van Melle Sakız Grubu  Kıdemli Marka Müdürü Çiğdem Serim ve Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer  Şenbayrak bir araya geldi. 
 
Erdenay, Türkiye'nin önde gelen markalarından Vivident'in yeni  sezondan itibaren BSL'nin resmi sponsoru olmasından büyük mutluluk duyduklarını  belirterek, "Ligin 2015-2016 sezonunda Vivident'in de desteğiyle bir üst seviyeye  çıkacağından kuşku duymamaktayım" ifadelerini kullandı. 
 
Bianchi de Basketbol Süper Ligi'ne Vivident markasıyla sponsor  olmaktan onur duyduklarını kaydederek, "Sponsorluk yatırımımız 3 yıllık bir  süreyi kapsayacak. Vivident'in  'Çiğne ve Gülümse' mottosundan yola çıkarak,  BSL'nin 'Gülümseten Resmi Sponsoru' olmasının gerek firmamız gerekse TBF'ye  karşılıklı önemli faydalar getirecek bir yatırım olduğunu düşünüyorum" şeklinde  görüş belirtti. 
 
BSL Direktörü Samer Şenbayrak ise Vivident ile çalışarak basketbolu  bir üst seviyeyeye daha kolay taşıyabileceklerini bildirdi. 
 

Tüm Fikstür