Bektaş'tan F.Bahçe galibiyeti sözleri

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'yi 1-0 mağlup eden Göztepe'nin teknik direktörü Bayram Bektaş, "Lig uzun, sadece bir maç kazandık. Aynı istek ve arzuyla oynadığımız müddetçe her sahada galip gelecek gücümüz var." dedi.

26 Ağustos 2018 Pazar - 1:02

Bektaş, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, çok mutlu  olduklarını, iki haftadır iyi oynamalarına rağmen bunu skora yansıtamadıklarını  söyledi. Fenerbahçe karşısında mücadele, istek ve arzu anlamında ellerinden  geleni yaptıklarını bildiren Bektaş, şöyle konuştu:
 
"60-70. dakikada tempomuz düştü. Alpaslan'da yorgunluk vardı, bunda  sahanın şartları da etkendi. O zamana kadar iyi oynadık. Poko değişikliğini  yaptık, dinamizm kazanmak için. Poko değişikliği iyi oldu bizim için.  Oyuncularımı kutluyorum ancak kazandık her şeyi doğru mu yaptık. Çok daha doğru  yapmamız gereken şeyler vardı. Lig uzun, sadece bir maç kazandık. Aynı istek ve  arzuyla oynadığımız müddetçe her sahada galip gelecek gücümüz var. Oyuncularımı  ve taraftarımı tebrik ediyorum."
 
Celso Borges'in hazır geldiğini, bunun kendileri için avantaj olduğunu  kaydeden Bektaş, Nabil Ghilas'ın hazır olmaması nedeniyle mevkisi olmamasına  rağmen Deniz Kadah'ı bu mevkide oynattıklarını söyledi. Bektaş, Deniz'in de  elinden geleni yaptığını belirterek, "Yönetimimizin onay vermesi halinde forvete  bir takviye yapmayı planlıyoruz. Çok isim var ama ama biraz da maddi olarak  dikkat etmek lazım." ifadelerini kullandı.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür