Beşiktaş'a süper Brezilyalı

Ülkesi Brezilya’da Palmeiras forması giyen yıldız için Sarı-Lacivertliler’in devreye girdiği ortaya çıktı. Hedef; 25 yaşındaki hücum oyuncusunu satın alma opsiyonuyla kiralamak.

15 Temmuz 2017 Cumartesi - 10:20

Fenerbahçe’nin 3. bölgeye transfer çalışmalarında gündeme sürpriz bir ismin girdiği öğrenildi. O yıldız, adı daha önce uzun süre Beşiktaş ile de anılan Dudu... Dinamo Kiev macerasının ardından soluğu ülkesi Brezilya’da alan ve Palmeiras forması giyen Sambacı için Sarı-Lacivertliler’in devreye girdiği ortaya çıktı. Tekrar Avrupa’ya dönmeye sıcak bakan Dudu’yu eski kulübü Dinamo Kiev’in de istediği, ancak Fenerbahçe isminin yıldız futbolcuyu daha fazla etkilediği belirtildi.

Hücumun her yerinde...

Hücumun her 2 kanadında da oynayabilen, ayrıca 10 numara pozisyonunda da görev yapan Sambacı için Fenerbahçe’nin aklındaki teklif ise satın alma opsiyonlu kiralama... Kulübüyle 2020 yılına kadar sözleşmesi olan Dudu’nun, tarafların anlaşma zemini yakalamasını beklediği de gelen haberler arasında. Sarı-Lacivertliler’in forvette olduğu gibi Dudu’da da 21 Temmuz’a kadar işi imza aşamasına getirmek istediği dile getirildi.

(Fanatik)