Beşiktaş'ın şampiyonluk kupası Ankara'da

Ankara'daki şampiyonluk kutlamalarına siyah-beyazlı kulübün asbaşkanı Deniz Atalay da katıldı

17 Temmuz 2017 Pazartesi - 21:22

Süper Lig'de 2016-2017 sezonunu şampiyon tamamlayan  Beşiktaş'ın kutlamaları sürüyor.
 
 Ankara'da Armada Alışveriş Merkezi'ndeki Kartal Yuvası'nın organize  ettiği kutlamaya, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Deniz Atalay da katıldı.
 
Deniz Atalay, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kemal Erdoğan,  Ankara'daki Kartal Yuvası mağazalarının sahibi Burak Sur ve Çarşı Grubu'nun  Ankara temsilcisi Sancar Eskin ile üzerinde kartal sembolünün bulunduğu pastayı  kesti ve daha sonra şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çektirdi.
 
Atalay, organizasyona katılan taraftarlara teşekkür ederek, "Sizlere  geçen sene yapılan kutlamalarda 'Umarım gelecek sezon da burada beraber oluruz.'  demiştim, yine beraberiz. Temenni ediyorum ki gelecek sezon da şampiyon olur ve  kutlamaları hep beraber tekrarlarız." dedi.
 
2012 yılından itibaren Fikret Orman yönetiminde çok iyi işler  yaptıklarını ve bunu tüm futbol kamuoyunun kabul etmeye başladığını kaydeden  Atalay, "Herkesin, Beşiktaş'ın büyüklüğünün farkına varması lazım. Beşiktaş,  gelecek sezon da şampiyonluğun en güçlü adayıdır." ifadelerini kullandı.
 
Atalay, siyah-beyazlı kulübün transfer çalışmalarıyla ilgili de  açıklamalarda bulunarak, şunları söyledi:
 
"Çok fazla transfer yapmaya ihtiyacımız yok. Eksik olan bölgelere  takviye yapıyoruz. Pepe'yi alarak stoper eksikliğimizi giderdik. Birkaç mevkiye  daha transferimiz olabilir. Bu konuda başkanımız ve arkadaşlarımız çalışıyor.  Hepiniz rahat olun, eğlenmeye bakın ve şampiyonluğun tadını çıkarın."
 

Tüm Fikstür