Beşiktaş'ta çifte sakatlık

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürürken Ersan Adem Gülüm ve Gökhan Töre hafif sakatlıklar yaşadı.

01 Ağustos 2015 Cumartesi - 22:35

Avusturya'nın Stegersbach bölgesinde kampta bulunan siyah-beyazlı  takım, akşam taktik ağırlıklı idman yaptı. 
 
 
Beşiktaşlı futbolcular, ilk bölümde ilginç pas çalışması  gerçekleştirdi. Dörderli gruplara bölünen oyuncular, geriye kafayla pas verirken  sonraki bölümde el ele tutuşup paslaşarak topun yere düşmesini engellemeye  çalıştı. 
 
 
Teknik direktör Şenol Güneş, bu oyunların ardından taktik uygulamalar  üzerinde durdu. Yarım sahada üç farklı takım, aynı anda tek ve iki pas şeklinde  oyun kurmaya çalıştı. İdmanın son bölümünde kırmızı, yeşil ve turuncu takım  oluşturularak yarım sahada çift kale maç oynandı. 
 
 
Sakatlığı nedeniyle son antrenmanlara katılamayan Arjantinli futbolcu  Jose Sosa, takımdan ayrı çalışmalarına devam etti. 
 
 
GOMEZ FAZLADAN ÇALIŞTI
 
Takımla ilk çalışmasına sabah çıkan Alman oyuncu Mario Gomez, akşam  idmanında ekstra çalışma yaptı. 
 
 
Antrenmanın tamamında takımda yer alan Gomez, ardından bir  süre daha  tek başına çalıştı. 
 
 
ÖNCE ERSAN SONRA TÖRE
 
Yarım sahada oynanan çift kale maçta Ersan Adem Gülüm sakatlandı. 
 
 
Yaşadığı sakatlık sonrası sahada tedavisi uygulanan tecrübeli oyuncu,  sonraki bölümde takımda yer almadı ve çift kale maçı kenarda izledi. Çift kale  maçta Gökhan Töre de hafif bir sakatlık yaşadı. 
 
 
Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını yarın sabah gerçekleştireceği  antrenmanla sürdürecek. Siyah-beyazlılar yarın ayrıca TSİ 19.00'da Hırvatistan 2.  Ligi ekiplerinden Zadar ile hazırlık maçı oynayacak. 
 

Tüm Fikstür