Beşiktaş, Talisca için düğmeye bastı!

Çin ekibindeki performansı nedeniyle sert eleştirilere maruz kalan Talisca için siyah-beyazlı yöneticiler “Yeniden olabilir mi?” diyerek düğmeye bastı.,

31 Ekim 2019 Perşembe - 15:26

Beşiktaş'ta Brezilyalı yıldız Anderson Talisca sesleri yeniden yükselmeye başladı. Beşiktaş'ta kiralık oynadıktan sonra Guanzghou Evergrande ekibine transfer olan Talisca eleştirilerin hedefinde.
 
Takımının Henan Jienye ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından Brezilyalı yıldıza eleştiriler çoğaldı. Evergrande, 2-0 yenik duruma düştükten sonra Talisca'yı ilk yarı bitmeden çıkartmış ve maç 2-2 bitmişti. Bunun üzerine maç sonrası düzenlenen takım yemeğine katılmayan Anderson Talisca'nın Guangzhou'daki geleceği ise merak konusu oldu.
 
Özellikle Çin medyasının bir numaralı gündemi hale gelen oyuncu için, "Ofansif sistemi düzgün destekleyemiyor ve defansa katkısı sıfır. Talisca'nın ruhsal hali nasıl olursa olsun takımını asla yalnız bırakmamalıydı. Pek çok Evergrande taraftarının üzgün olması hiç şaşırtıcı değil, belki de Talisca'nın kalbi asla Evergrande ile olmamıştır. Çin basını, Talisca'nın umursamaz tavırlarını manşetlere taşırken "Talisca sistemi bozuyor. Hücumda etkili olamıyor, savunmaya gelmiyor" sözleri kullanıldı.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür